Pierwszy Urząd Skarbowy Wrocław

Pierwszy Urząd Skarbowy Wrocław

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Pierwszy Urząd Skarbowy Wrocław

Pierwszy Urząd Skarbowy Wrocław godziny otwarcia instytucji. Aktualny kontakt I Urząd Skarbowy we Wrocławiu. Pierwszy Urząd Skarbowy Wrocław telefony kontaktowe.

Pierwszy Urząd Skarbowy Wrocław kontakt

Jak wiadomo, w województwie dolnośląskim funkcjonuje kilka jednostek Krajowej Administracji Skarbowej, jedną z nich jest Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu.  US nazywany jest również Pierwszy Urząd Skarbowy Klimasa Wrocław ze względu przy jakiej ulicy się znajduje. Warto wiedzieć, że instytucja ta należy do pierwszego typu w randze urzędów skarbowych, formalności załatwiane są tam ze względu na adres zamieszkania podatnika lub adres rejestracji firmy czy spółki.

Pierwszy Urząd Skarbowy Wrocław świadczy szeroki zakres usług, w tym zapytania podatkowe oraz doradztwo w sprawach związanych z systemem podatkowym. Warto wiedzieć, jak skontaktować się z tą instytucją w przypadku pytań. Pierwszy Urząd Skarbowy Wrocław kontakt z petentami obsługuje telefonicznie, a także za pomocą poczty elektronicznej. Poniżej znajduje się numer telefonu do instytucji oraz lista wszystkich wydziałów. Kontakt z Pierwszym Urzędem Skarbowym we Wrocławiu jest możliwy tylko w godzinach otwarcia. Aby skontaktować się z obsługą klienta w Pierwszym Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu, należy zadzwonić. Oczywiście, nie jest to jedyna forma kontaktu. Każdy z działów obsługi klienta ma swój własny numer kontaktowy. Dzięki temu podatnicy mogą kontaktować się z nimi bezpośrednio, bez konieczności korzystania z centrali telefonicznej.

Telefon: 71 795 0500, 71 795 0501
Fax: 71 795 0502
E-mail: [email protected]

Instytucja, jaką jest Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu, wymaga od nadawcy wiadomości e-mail spełnienia kilku warunków. Zapytanie kierowane do I US Wrocław musi mieć swój temat. Dodatkowo e-mail musi zawierać imię, nazwisko i dokładny adres nadawcy – dane kontaktowe. Konieczne jest również, aby e-mail zawierał wyraźną informację, jakie informacje są przesyłane: czy jest to odwołanie lub skarga, czy odnosi się do wcześniej złożonego zapytania itd.

I Urząd Skarbowy Wrocław posiada skrzynkę pocztową, która również działa sprawnie. Dzięki niej można w bezpieczny sposób wysyłać dokumenty z domu.

ePUAP Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu: /v3i24yxp0m/SkrytkaESP

1 Urząd Skarbowy Wrocław adres

ul. Klimasa 34, 50-515 Wrocław

Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu godziny otwarcia

Oczywiście biorąc pod uwagę, iż US to instytucja publiczna, Pierwszy Urząd Skarbowy Wrocław godziny otwarcia dopasował maksymalne do potrzeb podatników. Z tego względu od wtorku do piątku filia czynna jest od 8:00 do 15:00, w poniedziałki godziny pracy urzędu są wydłużone do 18:00.

Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu godziny otwarcia
poniedziałek: 8.00-18.00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

I Urząd Skarbowy Wrocław telefony

Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu jest punktem kontaktowym dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą założyć lub prowadzić własną firmę. Oferuje profesjonalną pomoc i porady, jak to zrobić. Numer centrali I Urzędu Skarbowego Wrocław nie jest jedynym, który działa w Urzędzie Skarbowym. Istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z odpowiednim działem. Pozwoli to na szybsze uzyskanie odpowiedzi na pytania. Pierwszy Urząd Skarbowy Wrocław telefony obsługuje w godzinach otwarcia. Pełna lista numerów kontaktowych w instytucji dostępna jest do pobrania.

Centrala: 71 795 0500, 71 795 0501
Rezerwacja wizyty w I US Wrocław: 71 725 97 67, 71 725 97 68

1 Urząd Skarbowy Wrocław zasięg terytorialny

Do Urzędu Skarbowego we Wrocławiu mogą zgłosić się tylko niektórzy interesanci. Dokładny wykaz ulic nie jest potrzebny. Pod Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu podlegają: 

 • Gmina Czernica
 • Gmina Długołęka
 • Gmina Jordanów Śląski
 • Miasto i Gmina Kąty Wrocławskie
 • Gmina Kobierzyce
 • Gmina Mietków
 • Miasto i Gmina Sobótka
 • Miasto i Gmina Siechnice
 • Gmina Żórawina

Liczba wyświetleń: 2666Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS