Pierwszy Wielkopolski Urząd Skarbowy w Poznaniu

Pierwszy Wielkopolski Urząd Skarbowy w Poznaniu

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Pierwszy Wielkopolski Urząd Skarbowy w Poznaniu

Pierwszy Wielkopolski Urząd Skarbowy w Poznaniu kontakt, telefony, godziny otwarcia. Rezerwacja wizyt I Wielkopolski Urząd Skarbowy w Poznaniu.

Pierwszy Wielkopolski Urząd Skarbowy w Poznaniu nie prowadzi obsługi podatników na takich zasadach jak inne instytucje podatkowe w mieście. W placówce rozliczane są banki spółdzielcze, spółdzielcze kasy oszczędnościowo kredytowe, jednostki samorządu terytorialnego, uczelnie, samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej działające na terenie miasta Poznań, Leszno lub powiatu chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, gnieźnieńskiego, grodziskiego, kościańskiego, leszczyńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, pilskiego, poznańskiego, słupeckiego, szamotulskiego, śremskiego, średzkiego, wągrowieckiego, wolsztyńskiego, wrzesińskiego, złotowskiego. Dokładne informacje dotyczące tego, kto rozlicza się w Pierwszym Wielkopolskim Urzędzie Skarbowym w Poznaniu można uzyskać kontaktując się z instytucją lub zapoznając się z informacjami opublikowanymi online.

I Wielkopolski Urząd Skarbowy w Poznaniu

Wizyty stacjonarne w Pierwszym Wielkopolskim Urzędzie Skarbowym w Poznaniu możliwe są jedynie po wcześniejszej rezerwacji terminu. Dzwoniąc pod numer 61 22 54 560 można dokonać rezerwacji terminu wizyty w I Wielkopolskim US w Poznaniu.

Adres: pl. Cyryla Ratajskiego 5, 61-726 Poznań
Telefon: 61 22 54 550
E-mail: [email protected]

Warto pamiętać, że osobista wizyta w placówce nie zawsze jest konieczna, Pierwszy Wielkopolski Urząd Skarbowy w Poznaniu udostępnia petentom liczne kanały kontaktu dzięki którym można uzyskać wsparcie bez wychodzenia z domu.

Godziny otwarcia Pierwszego Wielkopolskiego Urzędu Skarbowego w Poznaniu

Przy umawianiu wizyty stacjonarnej lub próbie kontaktu, należy pamiętać o godzinach otwarcia placówki. Aby ułatwić realizacje spraw w poniedziałki godziny otwarcia są znacznie wysłużone. W pozostałe dni robocze Pierwszy Wielkopolski Urząd Skarbowy Poznań działa tradycyjnie w godzinach 8:00-15:00.

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Liczba wyświetleń: 657Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS