Urząd Skarbowy Poznań

Urząd Skarbowy Poznań

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Poznań

Uzyskaj aktualne zasięgi terytorialne Urzędów Skarbowych w Poznaniu. Dodatkowo dostępny kontakt Urząd Skarbowy Poznań. Oddziały, kontakt US Poznań.

Urząd Skarbowy w Poznaniu

Poznań jest stolicą województwa wielkopolskiego. W mieście działa wiele instytucji państwowych w tym Urzędów Skarbowych. Aktualnie w Poznaniu dostępnych jest 5 US typu pierwszego. Dodatkowo w mieście można odnaleźć urzędy skarbowe typu 2 jak np. Pierwszy Wielkopolski Urząd Skarbowy w Poznaniu oraz Pierwszy Urząd Skarbowy w Poznaniu

Jaki Urząd Skarbowy Poznań?

Ze względu na fakt, iż w Poznaniu dostępnych jest wiele Urzędów Skarbowych, należy wiedzieć, do którego z nich się skierować. Zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem przydział do urzędu skarbowego jest zależny od miejsca zamieszkania. Zatem który Urząd Skarbowy Poznań? Aby uzyskać informacje, który Urząd Skarbowy w Poznaniu obejmuje jakie terytorium miasta, warto skorzystać z portalu urzad.info.pl. Na stronie odpisano dane kontaktowe Urzędów Skarbowych w Poznaniu, a także godziny otwarcia, telefony i zasięg terytorialny. 

Urząd Skarbowy Poznań-Wilda

Jeżeli chodzi o Urząd Skarbowy Wilda w Poznaniu, jego pracownicy kontakt z interesantami obsługują telefonicznie i mailowo. Dokładny spis numerów, a także zasięg terytorialny można odnaleźć na stronie poświęconej instytucji, jaką jest Urząd Skarbowy Poznań Wilda.

Adres: Dolna Wilda 80B, 61-501 Poznań

Urząd Skarbowy Poznań-Nowe Miasto

Warto wiedzieć, że Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto prowadzi obsługę podatników w tak zwanej połączonej sali obsługi Zespołu Jednostek Skarbowych. Ma ona swoją siedzibę przy ulicy Dolna Wilda 80 w Poznaniu. Jeżeli chodzi o zasięg terytorialny US Poznań Nowe Miasto, kontakt i godziny otwarcia, zaleca się przeglądniecie danych na stronie poświęconej instytucji.

Adres: ul. Chłapowskiego 17/18, 60-965 Poznań

Urząd Skarbowy Poznań-Jeżyce

Jednym z realizujących obsługę podatników instytucji jest Urząd Skarbowy Poznań Jeżyce. Jednostka prowadzi obsługę interesantów zamieszkujących wybrane ulice w Poznaniu. Dokładny zasięg terytorialny, a także kontakt US Poznań Jeżyce dostępny na stronie na temat tej instytucji w portalu urzad info pl.

Adres: ul. Strzelecka 2/6, 61-845 Poznań

Urząd Skarbowy Poznań-Winogrady

Chcąc uzyskać więcej informacji na temat Urzędu Skarbowego Winogrady w Poznaniu, zaleca się skorzystanie z dedykowanej strony. Dostępne nie tylko dane kontaktowe, ale również obręb obsługi urzędu oraz telefony.

Adres: ul. Zygmunta Wojciechowskiego 3/5, 60-685 Poznań

Urząd Skarbowy Poznań-Grunwald

US w Poznaniu Grunwald, znajduje się przy ulicy Smoluchowskiego. Chcąc skontaktować się z Biurem Obsługi Interesanta Urzędu Skarbowego Poznań Grunwald, warto przeglądnąć stronę instytucji na urzad info pl, gdzie dostępne są dane kontaktowe, wykaz ulic i godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Poznaniu Grunwald.

Adres: Smoluchowskiego 1, 60-179 Poznań

I Urząd Skarbowy Poznań

Aby skontaktować się z obsługą klienta I Urzędu Skarbowego Poznań Grunwald, zaleca się skorzystać z dostępnych danych kontaktowych. Pierwszy Urząd Skarbowy w Poznaniu posiada dedykowaną stronę, gdzie dostępne są potrzebne informacje. 

Adres: ul. Dolna Wilda 80, 61-501 Poznań

Liczba wyświetleń: 5756Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS