Trzeci Urząd Skarbowy Lublin

Trzeci Urząd Skarbowy Lublin

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubelskie

Trzeci Urząd Skarbowy Lublin

Zasięg terytorialny Trzeciego Urzędu Skarbowego w Lublinie, godziny otwarcia. 3 Urząd Skarbowy Lublin konta bankowe, kontakt z instytucją przez telefon i mail.

3 Urząd Skarbowy Lublin

Jak dojechać? Aby dostać się bezpośrednio do jednostki skarbowej, można skorzystać z komunikacji miejskie, jednak znaczna większość petentów porusza się samochodem. Aby dotrzeć do oddziału w nawigacji GPS, należy wpisać frazę III Urząd Skarbowy Lublin Narutowicza. W bliskiej okolicy instytucji znajduje się parking, dzięki czemu petenci bez większych problemów mogą zrealizować formalności osobiście bez obawy o brak miejsca parkingowego.

III Urząd Skarbowy Lublin kontakt

Oczywiście istnieje możliwość skontaktowania się z Trzecim Urzędem Skarbowym w Lublinie. Dzięki wielu obsługiwanym kanałom kontaktu uzyskanie wsparcia na odległość nie wymaga większego wysiłku. Trzeci Urząd Skarbowy w Lublinie kontaktuje się z petentami zarówno telefonicznie jak i mailowo. 

Należy pamiętać, że III Urząd Skarbowy Lublin kontakt mailowy obsługuje z osobami które w wiadomości zawarły własne imię, nazwisko oraz adres zamieszkania. Mail musi być również opatrzony tytułem. Jest to wymagane prawnie, warto no tym pamiętać, ponieważ odpowiedzi na anonimowe wiadomości nie są przesyłane. III Urząd Skarbowy w Lublinie kontakt umożliwia w godzinach pracy jednostki. 

Adres: ul. Narutowicza 56, 20-016 Lublin
Telefon: 81 535 04 77
E-mail: [email protected]
Fax: 81 535 04 53

REGON: 001022877-00080
NIP: 7121988824

Warto pamiętać, że 3 Urząd Skarbowy Lublin przyjmuje dokumenty drogą elektroniczną. W wielu przypadkach nie ma potrzeby osobistej wizyty w III Urzędzie Skarbowym w Lublinie.

3 Urząd Skarbowy Lublin konta bankowe

Trzeci Urząd Skarbowy w Lublinie konta oraz informacje na jaki numer przesyłać zobowiązania, dostępne są dla wszystkich osób zainteresowanych. W oddziale KIS którym jest Trzeci Urząd Skarbowy w Lublinie nr konta przeznaczony do kierowania opłaty skarbowej Urzędu Miasta Lublin, różni się od numerów konta przeznaczonych do innych zobowiązań. Warto dokładnie sprawdzić na które z kont bankowych mają zostać przekazane należności, aby uniknąć późniejszych nieprzyjemności.

3 Urząd Skarbowy w Lublinie zasięg terytorialny

Trzeci Urząd Skarbowy w Lublinie ul Narutowicza 56 jest jednostką którą obsługuje mieszkańców ze względu na adres zamieszkania. Obecnie Urząd Skarbowy 3 Lublin obejmuje części miasta na prawach powiatu o nazwach: Abramowice, Bronowice Nowe, Bronowice Stare, Czwartek (wschodnia część od ul. Lubartowskiej) Dziesiąta, Dziesiąta Stara, Felin, Głusk, Hajdów, Jakubowice, Kalinowszczyzna, Kośminek, Majdanek, 1-go Maja, Ponikwoda, Rudnik, Rury Jezuickie, Rusałka, Stare Miasto, Stary Gaj, Tatary, Wrotków, Zadębie, Zemborzyce.

Dokładny spis ulic 3 Urząd Skarbowy Lublin udostępnia do wglądu w formacie pdf.

Trzeci Urząd Skarbowy Lublin godziny pracy

III Urząd Skarbowy w Lublinie jest obecnie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Instytucja dostosowała swoje godziny pracy do potrzeb klientów, którzy z powodu pracy lub innych obowiązków nie mogą stawić się osobiście w tradycyjnych godzinach. W poniedziałki godziny otwarcia Urzędu są inne niż w pozostałe dni robocze. Warto mieć na uwadze, że godziny otwarcia 3 Urzędu Skarbowego w Lublinie mogą się różnić, szczególnie w okresie przedświątecznym. W razie wątpliwości co do godzin otwarcia Trzeciego Urzędu Skarbowego w Lublinie warto skontaktować się z centralą.

poniedziałek od 7:30 do 18:00
wtorek-piątek od 7:30 do 14:30

Liczba wyświetleń: 1859Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS