Pierwszy Urząd Skarbowy Lublin

Pierwszy Urząd Skarbowy Lublin

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubelskie

Pierwszy Urząd Skarbowy Lublin

Pierwszy Urząd Skarbowy Lublin kontakty, adres, telefony w instytucji. Zasięg terytorialny I Urząd Skarbowy Lublin, godziny otwarcia I US w Lublinie.

W całym województwie lubelskim znajduje się kilka jednostek Krajowej Administracji Skarbowej, jednym z nich jest znajdujący się w stolicy województwa Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie. Warto wiedzieć ta instytucja należy do pierwszego typu w randze oddziałów skarbowych, formalności są w niej realizowane ze względu na adres zamieszkania podatnika czy adres rejestracji spółki.

Pierwszy Urząd Skarbowy Lublin kontakty

Z instytucją można skontaktować się na różne sposoby. Pierwszy Urząd Skarbowy Lublin kontakty oraz metody uzyskania wsparcia pracowników udostępnia online. I Urząd Skarbowy Lublin kontakt z petentami realizuje telefonicznie, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej. Numer telefonu instytucji jest poniżej, wraz z listą wszystkich wydziałów. Warto wiedzieć, jak skontaktować się z instytucją w razie pytań. Kontakt z I Urzędem Skarbowym Lublin, jest dostępny tylko w godzinach otwarcia. Aby skontaktować się z obsługą klienta w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Lublinie, należy skontaktować się z nią telefonicznie. Oczywiście nie jest to jedyna forma kontaktu. Każdy z działów obsługi klienta ma swój numer kontaktowy. Dzięki temu podatnicy mogą kontaktować się z nimi bezpośrednio, bez konieczności korzystania z centrali telefonicznej.

I Urząd Skarbowy Lublin adres: ul. Sądowa 5, 20-027 Lublin
Telefon:  81 464 23 10, 81 464 23 11
Fax: 81 464 23 12
E-mail: [email protected]

W I Urzędzie Skarbowym w Lublinie sprawnie działa również elektroniczna skrzynka podawcza. Pozwala ona na przesyłanie dokumentów w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

W instytucji jaką jest Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie kontakt z wykorzystaniem poczty elektronicznej, wymaga przez nadawcę wiadomości spełnienia kilku warunków. Zapytanie skierowane do I US w Lublinie musi być opatrzone tematem. Dodatkowo e-mail, musi zawierać imię, nazwisko oraz dokładny adres nadawcy. 

Pierwszy urząd skarbowy Lublin telefony

Numer centrali nie jest jedynym który funkcjonuje w Urzędzie Skarbowym. Istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z odpowiednim wydziałem. Pozwoli to na szybsze uzyskanie odpowiedzi na pytania. I Urząd Skarbowy w Lublinie kontakt telefoniczny z interesantami. Pełną listę numerów kontaktowych można znaleźć w formie pdf do pobrania.

Pierwszy Urząd Skarbowy Lublin zasięg terytorialny

Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie obsługuje tylko podatników mieszkających w wybranych częściach miasta. Warto wiedzieć, że wykaz ulic Pierwszego Urzędu Skarbowego Lublin jest dostępny w formacie PDF. Zasięg terytorialny Pierwszego Urzędu Skarbowego Lublin może okazać się przydatny dla tych, którzy nie wiedzą, do jakiej instytucji zgłosić się w celu dopełnienia formalności podatkowych.

I Urząd Skarbowy Lublin zasięg terytorialny

Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klientów w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Lublinie prowadzona jest przez urzędników wyłącznie w dni robocze. Godziny pracy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Lublinie od wtorku do piątku to 7:30-14:30. W poniedziałki godziny pracy placówki są wydłużone do 18:00.

Pierwszy Urząd Skarbowy Lublin godziny otwarcia

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek-piątek 7:30-14:30

Liczba wyświetleń: 1846Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS