Urząd Skarbowy Aleksandrów Kujawski – US w Aleksandrowie Kujawskim

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Skarbowy Aleksandrów Kujawski godziny otwarcia placówki, spis telefonów, adres. Rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym w Aleksandrowie Kujawskim. Numery kont US Aleksandrów Kujawski.

Kontakt Urząd Skarbowy Aleksandrów Kujawski

Adres: ul. Kościelna 18, 87-700 Aleksandrów Kujawski

Telefon: 54 252 33 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Aleksandrów Kujawski

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Aleksandrów Kujawski Urząd Skarbowy

To właśnie Urząd Skarbowy w Aleksandrowie Kujawskim zajmuje się pobieraniem należności od podatników, a także ich kontrolowaniem. Osoby u których występują wątpliwości co do podatków czy innych opłat mogą zgłosić się do Urzędu Skarbowego w Aleksandrowie Kujawskim. Oczywiście nie są to jedyne zadania jakie Urząd Skarbowy Aleksandrów Kujawski wykonuje, placówka działa również w zakresie prowadzenia egzekucji administracyjnych czy zwalczaniu przestępstw skarbowych.

Urząd Skarbowy Aleksandrów Kujawski kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Aleksandrowie Kujawskim jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Aleksandrowie Kujawskim może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Aleksandrów Kujawski kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Aleksandrowie Kujawskim działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Aleksandrowie Kujawskim

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Aleksandrów Kujawski godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Aleksandrowie Kujawskim możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Aleksandrów Kujawski rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Urząd Skarbowy Aleksandrów Kujawski zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Aleksandrowa Kujawskiego mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Aleksandrowie Kujawskim. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Aleksandrów Kujawski zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Aleksandrów Kujawski

Liczba wyświetleń: 73Wyszukaj dodatkowe informacje: