Urząd Pracy Aleksandrów Kujawski

PUP Aleksandrów Kujawski – Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: kujawsko-pomorskie

PUP Aleksandrów Kujawski – Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Urząd Pracy Aleksandrów Kujawski godziny otwarcia, numer telefonu, kontakt. PUP Aleksandrów Kujawski aktualne oferty pracy, staż, praca, kursy, dotacje

PUP Aleksandrów Kujawski kontakt

Osoby, które chcą uzyskać z instytucją, którą jest PUP Aleksandrów Kujawski kontakt, mogą skorzystać z podanego numeru telefonu lub przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że Urząd Pracy Aleksandrów Kujawski udziela kontaktu osobistego oraz zdalnego wyłącznie w czasie godzin urzędowania. 

Telefon Urzędu Pracy w Aleksandrowie Kujawskim to: 54 282 46 96
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Aleksandrów Kujawski adres: ul. Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski

PUP Aleksandrów Kujawski oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Aleksandrów Kujawski ma na celu zniwelowanie stopy bezrobocia. PUP Aleksandrów Kujawski pomaga bezrobotnym osobom uzyskać zatrudnienie. Oferuje także różnego rodzaju kursy, staże oraz szkolenia, z których warto skorzystać. PUP Aleksandrów Kujawski oferty pracy umieszcza na głównej stronie internetowej. Warto wiedzieć, że PUP Aleksandrów Kujawski aktualne oferty pracy dodaje codziennie. Interesanci, poszukujący zatrudnienia, powinni często odwiedzać stronę w celu sprawdzenia nowości. W tym urzędzie oferty pracy dostępne są z różnych branży zawodowych. Można uzyskać zatrudnienie między innymi w dziedzinie biurowej, kosmetycznej, logistycznej, budowlanej czy informatycznej. Petent, który posiada status osoby bezrobotnej, będzie mógł odbyć osobiste spotkanie z doradcą zawodowym, na którym otrzyma pomoc w doborze oferty odpowiedniej dla siebie. 

Praca Aleksandrów Kujawski PUP 

W placówce Urząd Pracy Aleksandrów Kujawski wszystkie zadania realizowane są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każda zatrudniona osoba posiada wymagane wykształcenie oraz szeroki zakres umiejętności. Praca Aleksandrów Kujawski PUP głównie polega na przyjmowaniu oraz rozpatrywaniu wniosków, wprowadzaniu danych do systemu, bezpośredniej obsłudze interesanta, a także na wsparciu osób bezrobotnych oraz ich rejestracja. 

PUP Aleksandrów Kujawski staż

Oferowany przez PUP Aleksandrów Kujawski staż daje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego. Jest ono bardzo ważne w procesie rekrutacji dotyczące zatrudnienia. Interesanci po ukończeniu stażu zdobywają szeroki zakres wiedzy, a także poprawiają swoje umiejętności praktyczne. Czas trwania stażu zależy od urzędu, a także od decyzji pracodawcy. Jego długość może wynosić od trzech do sześciu miesięcy. Absolwenci mogą otrzymać propozycję dalszej współpracy, w firmie, w której odbywali staż, jeżeli rzetelnie wywiązywali się ze swoich obowiązków. 

PUP Aleksandrów Kujawski rejestracja

Realizowana przez PUP Aleksandrów Kujawski rejestracja jest możliwa na dwa sposoby. Jednym z nich jest wykonanie jej, udając się osobiście do placówki. Drugim o wiele wygodniejszym sposobem jest rejestracja elektroniczna. Aby ją dokonać, interesanci muszą na stronie internetowej złożyć odpowiedni wniosek. Należy obowiązkowo dołączyć do niego skany potrzebnych dokumentów oraz dyplom czy świadectwo ukończenia szkoły. W Powiatowym Urzędzie Pracy w Aleksandrowie Kujawskim cały proces rejestracji online powinien zostać zakończony podpisem elektronicznym.

Urząd Pracy Aleksandrów Kujawski dotacje

Osoby, które chcą uzyskać w jednostce Urząd Pracy Aleksandrów Kujawski dotacje, powinny wiedzieć, że jest ona przeznaczona na założenie własnej działalności gospodarczej. Interesant ubiegający się o otrzymanie dofinansowania musi spełniać pewne wymagania. Ważne jest to, aby osoba, która chce otrzymać dotacje, posiadała status osoby bezrobotnej. Zakazane jest wykonywane innej pracy zarobkowej, a także pobieranie funduszy pielęgnacyjnych. 

Urząd Pracy Aleksandrów Kujawski godziny otwarcia

Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Aleksandrów Kujawski godziny otwarcia ma takie same jak godziny przyjmowanie zainteresowanych osób. Z usług, jakie oferuje PUP Aleksandrów Kujawski, skorzystać można od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. W weekendy instytucja jest zamknięta. 

Urząd Pracy Aleksandrów Kujawski godziny urzędowania:

  • Poniedziałek: 7:30-15:30
  • Wtorek: 7:30-15:30
  • Środa: 7:30-15:30
  • Czwartek: 7:30-15:30
  • Piątek: 7:30-15:30
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 797Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS