Urząd Skarbowy Białobrzegi – US w Białobrzegach

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Białobrzegi – US w Białobrzegach

Urząd Skarbowy w Białobrzegach godziny otwarcia. Urząd Skarbowy Białobrzegi kontakt dla podatników – telefon, e-mail. Zwrot podatku Urząd Skarbowy Białobrzegi.

Urząd Skarbowy Białobrzegi kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Białobrzegach jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Białobrzegach może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Białobrzegi kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Białobrzegach działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Białobrzegach

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Białobrzegi godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Białobrzegach możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Białobrzegi rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Kontakt Urząd Skarbowy Białobrzegi

Adres: ul. Reymonta 46, 26-800 Białobrzegi

Telefon: 48 613 29 92, 48 613 24 01

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Białobrzegi:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Białobrzegi Urząd Skarbowy

To właśnie Urząd Skarbowy w Białobrzegach zajmuje się pobieraniem należności od podatników, a także ich kontrolowaniem. Osoby u których występują wątpliwości co do podatków czy innych opłat mogą zgłosić się do Urzędu Skarbowego w Białobrzegach. Oczywiście nie są to jedyne zadania jakie Urząd Skarbowy Białobrzegi wykonuje, placówka działa również w zakresie prowadzenia egzekucji administracyjnych czy zwalczaniu przestępstw skarbowych.

Urząd Skarbowy Białobrzegi druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Białobrzegach druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Białobrzegi druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Białobrzegach online.

Mapa Urząd Skarbowy Białobrzegi

Liczba wyświetleń: 179Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS