Urząd Skarbowy Bielsk Podlaski – US w Bielsku Podlaskim

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podlaskie

Urząd Skarbowy Bielsk Podlaski godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Bielsku Podlaskim druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Kontakt Urząd Skarbowy Bielsk Podlaski

Adres: ul. Mickiewicza 33, 17-100 Bielsk Podlaski

Telefon: 85 730 11 01, 85 730 11 00

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Bielsk Podlaski

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Bielsku Podlaskim

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Bielsk Podlaski – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Bielska Podlaskiego ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Bielsku Podlaskim został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Bielsku Podlaskim podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Bielsk Podlaski stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Bielsk Podlaski kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Bielsku Podlaskim jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Bielsk Podlaski kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Bielsku Podlaskim dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Bielsk Podlaski kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Bielsku Podlaskim udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Bielsku Podlaskim

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Bielsku Podlaskim jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Bielsk Podlaski to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Urząd Skarbowy Bielsk Podlaski numer konta

Urząd Skarbowy w Bielsk Podlaski jest odpowiedzialny głównie za pobór podatków, dlatego posiada indywidualne numery kont bankowych. Aby opłacić należności podatkowe, należy dokonać przelewu na odpowiedni numer konta Urzędu Skarbowego w Bielsku Podlaskim. Numery tych kont oraz odpowiednie dopiski związane z rodzajem opłat znajdują się na stronie internetowej Urzędu Skarbowego. Nie wszystkie opłaty podatkowe powinny być przekazane na ten sam rachunek, dlatego ważne jest, aby skorzystać z odpowiedniego numeru konta.

Mapa Urząd Skarbowy Bielsk Podlaski

Liczba wyświetleń: 102Wyszukaj dodatkowe informacje: