Urząd Pracy Bielsk Podlaski

Urząd Pracy Bielsk Podlaski

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podlaskie

Urząd Pracy Bielsk Podlaski

Urząd Pracy Bielsk podlaski kontakt, godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail. PUP Bielsk Podlaski oferty pracy, staże, kursy szkolenia, dofinansowanie.

PUP Bielsk Podlaski

Instytucja, którą jest Urząd Pracy Bielsk Podlaski, działa głównie w walce z bezrobociem oraz analizuje rynek pracy. W Urząd Pracy Bielsk Podlaski praca jest wykonywana wyłącznie szeroko wykwalifikowana kadra pracownicza, dlatego nie należy się obawiać, że wizyta złożona w Urzędzie Bielsk Podlaski nie przebiegnie profesjonalnie. Każda zatrudniona w tej instytucji osoba posiada duży zakres umiejętności, a najważniejszymi z nich jest dobry kontakt z ludźmi oraz radzenie sobie w sytuacjach stresowych. Są one niezbędne w przypadku wsparcia osób bezrobotnych. Urząd Pracy Bielsk Podlaski oprócz ofert pracy proponuje również staże, szkolenia oraz wszelkiego rodzaju kursy. Dzięki nim można uzyskać doświadczenie zawodowe, a także poprawić swoje umiejętności praktyczne. PUP Bielsk Podlaski staż oferuje wyłącznie osobom, które posiadają status osoby bezrobotnej. Długość trwania kursów oraz szkoleń zależy od przeprowadzanego w danym momencie programu. Mogą one trwać od 3 do 24 miesięcy.

Urząd Pracy Bielsk Podlaski dotacje

Urząd Pracy Bielsk Podlaski dotacje udziela na założenie własnej działalności gospodarczej. Interesant ubiegający się o otrzymanie dofinansowania w Bielsk Podlaski PUP musi spełnić odpowiednie warunku. Ważne, jest, aby petent, który chce otrzymać dotacje, posiadał status osoby bezrobotnej. Nie może również wykonywać innej pracy zarobkowej ani pobierać środków pielęgnacyjnych wypływających z opieki nad osobą niepełnosprawną.

PUP Bielsk Podlaski oferty pracy

PUP Bielsk Podlaski oferty pracy udostępnia na stronie internetowej. Nowe oferty pracy są dodawane codziennie, dlatego warto często odwiedzać stronę w celu sprawdzenia nowości. W instytucji Urząd Pracy Bielsk Podlaski oferty pracy są bardzo różnorodne. Można uzyskać zatrudnienie w niemal wszystkich branżach zawodowych. Oferty pracy są dostępnie między w dziedzinie budowlanej, biurowej, kosmetycznej oraz logistycznej. Interesant, posiadający status osoby bezrobotnej będzie mógł wybrać rodzaj zatrudnienia na wcześniej umówionym spotkaniu z doradcą zawodowym. Rejestrację jako osoba bezrobotna w Bielsk Podlaski Urząd Pracy można dokonać osobiście w Urzędzie oraz w sposób zdalny. Aby dokonać rejestracji w formie online, należy do wniosku dołączyć skany wszystkich niezbędnych dokumentów, a cały proces zakończyć podpisem elektronicznym. 

Urząd Pracy Bielsk Podlaski kontakt

Z instytucją Urząd Pracy Bielsk Podlaski kontakt zdalny jest możliwy za pomocą dwóch kanałów kontaktowych. Jednym z nich jest skorzystanie z numeru telefonu, a drugi skorzystanie z poczty elektronicznej. Warto wiedzieć, że PUP Bielsk Podlaski na wiadomości mailowe odpowiada wyłącznie w sprawy pracy oraz rejestracji. W przypadku pilnej sprawy należy wybrać kontakt telefoniczny.

Numer telefonu do Urzędu Pracy Bielsk Podlaski: 85 833 27 00,   85 83327 01

Adres e-mail:  [email protected],  [email protected]

PUP Bielsk Podlaski adres: ul. 3 Maja 17, 17-100 Bielsk Podlaski

Urząd Pracy Bielsk Podlaski godziny otwarcia

PUP Bielsk Podlaski jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. W weekendy instytucja jest nieczynna. W przypadku osobistej wizyty w Urzędzie należy wcześniej dokonać rezerwacji terminu. Urząd Pracy Bielsk Podlaski godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin urzędowania.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30

Liczba wyświetleń: 6320Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS