Urząd Skarbowy Busko-Zdrój – US w Busku-Zdroju

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Skarbowy Busko-Zdrój – US w Busku-Zdroju

Urząd Skarbowy w Busku-Zdroju godziny otwarcia, kontakt. Telefony w US Busko-Zdrój. Urząd Skarbowy Busko-Zdrój druki do pobrania, wnioski, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Busko-Zdrój kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Skarbowym w Busku-Zdroju jest skorzystanie z numeru telefonu podanego na stronie internetowej placówki. US Busko-Zdrój kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy. Dodatkowo, podatnicy mogą skorzystać z infolinii KAS pod numerem 801 055 055 udzielającej wsparcia w zakresie spraw podlegających Urzędowi Skarbowemu w Busku-Zdroju.

Urząd Skarbowy Busko-Zdrój kontakt umożliwia również poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na odpowiedni adres, podatnicy mogą uzyskać potrzebne informacje w krótkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Busku-Zdroju odpowiadają na wiadomości przygotowane zgodnie odpowiednio według ustawy dot. korespondencji z instytucjami publicznymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Busku-Zdroju

Urząd Skarbowy Busko-Zdrój działa we wszystkie dni robocze, prowadząc zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Przed planowaniem wizyty w US Busko-Zdrój zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Busku-Zdroju zostały ustalone tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Busko-Zdrój

Adres: ul. Parkowa 17, 28-100 Busko-Zdrój

Telefon: 41 3785150,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Busko-Zdrój:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-14:30

Urząd Skarbowy w Busku-Zdroju

Urząd Skarbowy w Busku-Zdroju jest instytucją odpowiedzialną za pobór podatków, obsługę podatników oraz przeprowadzanie kontroli i egzekucji podatkowych na terenie miasta. Posiada on swoją stacjonarną siedzibę, która jest otwarta dla interesantów we wszystkie dni robocze.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Busku-Zdroju należy również:

  • Wsparcie podatników, udzielanie porad dotyczących wymaganych do uiszczenia opłat
  • Pobieranie podatków
  • Rejestracja podatników
  • Przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Busku-Zdroju podatnicy mogą złożyć różne druki podatkowe, takie jak PIT-37, PCC-3 czy SD Z2.

Urząd Skarbowy Busko-Zdrój zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Busku-Zdroju kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Busko-Zdrój przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Busko-Zdrój zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Busko-Zdrój

Liczba wyświetleń: 289Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS