Urząd Skarbowy Sandomierz

Urząd Skarbowy Sandomierz

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Skarbowy Sandomierz

Rozliczenie PIT Urząd Skarbowy w Sandomierzu. Kontakt Urząd Skarbowy Sandomierz, telefon, e-mail. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Sandomierzu.

Urząd Skarbowy w Sandomierzu

Urząd Skarbowy w Sandomierzu to instytucja publiczna, która zajmuje się m.in. naliczaniem i poborem podatków oraz innych należności publicznoprawnych. Do zadań Urzędu Skarbowego w Sandomierzu należy także wydawanie decyzji i interpretacji podatkowych, prowadzenie postępowań podatkowych oraz kontrola podatkowa.

Terytorialnie Urząd Skarbowy w Sandomierzu obsługuje mieszkańców Sandomierza oraz gmin Dwikozy, Klimontów, Koprzywnica, Łoniów, Obrazów, Samborzec, Wilczyce, Zawichost. Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług Urzędu Skarbowego w Sandomierzu mogą zgłosić się do placówki osobiście lub skontaktować się z urzędem wykorzystując opisane poniżej kanały kontaktu.

Urząd Skarbowy w Sandomierzu adres

W mieście Sandomierz Urząd Skarbowy ma swoją stacjonarną siedzibę przy ulicy Żydowskiej. Adres Urzędu Skarbowego w Sandomierzu pozostaje niezmienny od lat. Jeżeli chodzi o wizyty stacjonarne w siedzibie, warto pamiętać, że konieczna jest wcześniejsza rezerwacja przez telefon lub portal Internetowy.

Urząd Skarbowy Sandomierz adres: ul. Żydowska 1, 27-600 Sandomierz

Urząd Skarbowy w Sandomierzu kontakt

Jeżeli któryś z interesantów ma potrzebę pilnego uzyskania kontaktu z Urzędem Skarbowym w Sandomierzu, najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z telefonu kontaktowego. Urząd Skarbowy w Sandomierzu kontakt telefoniczny prowadzi we wszystkie dni działania placówki. Poza numerem centrali istnieje możliwość uzyskania kontaktu bezpośrednio z osobą na danym stanowisku.

Telefon: 15 83 31 800, 15 83 31 801, 15 83 31 846

Oczywiście połączenie telefoniczne nie jest jedynym sposobem uzyskania wsparcia od pracowników Urzędu Skarbowego w Sandomierzu. Udostępniono również możliwość skierowania zapytania drogą mailową.

E-mail: [email protected]

Urząd Skarbowy w Sandomierzu godziny otwarcia

Stacjonarna, a także telefoniczna obsługa klientów w Urzędzie Skarbowym w Sandomierzu możliwa jest w poniedziałki od 8:00 do 18:00. W dni od wtorku do piątku instytucja działa w godzinach 8:00-15:00.

Godziny otwarcia US Sandomierz:

  • poniedziałki od 8:00 do 18:00,
  • od wtorku do piątku od 8:00 do 15:00,

Urząd Skarbowy Sandomierz PIT

Urząd Skarbowy w Sandomierzu zajmuje się m.in. naliczaniem i poborem podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT). Osoby zobowiązane do składania deklaracji podatkowej PIT, mogą to zrobić w Urzędzie Skarbowym w Sandomierzu lub za pośrednictwem platformy e-Urząd Skarbowy.

Aby złożyć deklarację podatkową PIT w Urzędzie Skarbowym w Sandomierzu, wystarczy zgłosić się do placówki osobiście lub skontaktować się z urzędem za pośrednictwem telefonu, e-maila lub poczty elektronicznej. Warto wcześniej sprawdzić terminy składania deklaracji.

Liczba wyświetleń: 803Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS