Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka – US w Bystrzycy Kłodzkiej

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka – US w Bystrzycy Kłodzkiej

Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka kontakt, godziny otwarcia, numer konta. Jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Skarbowym w Bystrzycy Kłodzkiej? US Bystrzyca Kłodzka telefon, adres.

Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Bystrzycy Kłodzkiej petenci mogą skorzystać z dostępnych kanałów kontaktu. Obecnie Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka kontakt prowadzi telefonicznie. Istnieje również możliwość kontaktu bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym placówki.

Dodatkowo kontakt z Urzędem Skarbowym w Bystrzycy Kłodzkiej może być zrealizowany poprzez pocztę elektroniczną. Na podany adres e-mail US w Bystrzycy Kłodzkiej można kierować zapytania. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to odpowiedni kanał do przesyłania dokumentów urzędowych. Nie można również zapomnieć, iż zgodnie z obowiązującym prawem Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka kontakt może prowadzić wyłącznie z osobami które w wiadomości mailowej opatrzonej tytułem umieściły własne imię, nazwisko i adres zamieszkania.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Bystrzycy Kłodzkiej

Godziny w których przyjmowani są petenci w Urzędzie Skarbowym w Bystrzycy Kłodzkiej są ustalane odgórnie przez naczelnika placówki. Trzeba wiedzieć, że Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka godziny otwarcia ustalił tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać z pomocy pracowników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Bystrzycy Kłodzkiej mogą ulegać zmianie w dni świąteczne, z tego względu zaleca się kontakt z placówką w celu weryfikacji informacji.

Kontakt Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka

Adres: ul. Mickiewicza 5, 57-500 Bystrzyca Kłodzka

Telefon: (0-74) 811 79 50, (0-74) 811 11 27

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Bystrzycy Kłodzkiej

Placówka Urzędu Skarbowego w Bystrzycy Kłodzkiej funkcjonuje we wszystkie dni robocze. harmonogram pracy US w Bystrzycy Kłodzkiej jest ustalany przez naczelnika. Trzeba wiedzieć, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka przyjmowani są interesanci zamieszkujący tereny obejmowane przez instytucje. Trzeba również pamiętać, że Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka obsługuje petentów po wcześniejszej rezerwacji wizyty telefonicznie lub online.

Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka druki

Gotowe do wypełnienia formularze i wnioski Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka udostępnia osobom zainteresowanym online. Każdy petent może pobrać druk i uzupełnić go samodzielnie w domu, a następnie dostarczyć do siedziby Urzędu Skarbowego w Bystrzycy Kłodzkiej. Warto pamiętać, że Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka druki do wypełnienia posiada bezpośrednio w placówce.

Mapa Urząd Skarbowy Bystrzyca Kłodzka

Liczba wyświetleń: 283Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS