Urząd Skarbowy Chodzież – US w Chodzieży

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Chodzież – US w Chodzieży

Urząd Skarbowy w Chodzieży godziny otwarcia, kontakt. Telefony w US Chodzież. Urząd Skarbowy Chodzież druki do pobrania, wnioski, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Chodzież kontakt

Kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Chodzieży jest możliwy za pośrednictwem różnych kanałów, w tym przez telefon. Ta forma kontaktu pozwala na szybkie uzyskanie potrzebnych informacji. Oprócz tego Urząd Skarbowy Chodzież jest również dostępny poprzez kontakt e-mailowy. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Chodzieży jest regularnie sprawdzana, jednak czas oczekiwania na odpowiedź jest dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Chodzieży

Na ten moment Urząd Skarbowy Chodzież godziny otwarcia dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Chodzieży należy sprawdzić godziny otwarcia placówki. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że wizyta w Urzędzie Skarbowym Chodzież wymaga rezerwacji, którą można zrobić zarówno przez telefon, jak i online. W wyznaczonych godzinach Urząd Skarbowy Chodzież oferuje zarówno bezpośrednią, jak i telefoniczną obsługę klientów.

Kontakt Urząd Skarbowy Chodzież

Adres: ul. Ofiar Gór Morzewskich 1, 64-800 Chodzież

Telefon: 67 28 12 600,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Chodzież:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Chodzieży

Urząd Skarbowy Chodzież jest jednostką administracji podatkowej, która ma na celu wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych. W Chodzieży Urząd Skarbowy jest odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie informacji i porad podatkowych, a także rozpatrywanie wniosków i skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Chodzież Urząd Skarbowy będzie odpowiednią instytucją w zakresie uiszczenia opłat czy podatków.

Urząd Skarbowy Chodzież numer konta

Aby opłacić swoje należności podatkowe, należy skorzystać z indywidualnych numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Chodzieży. Te numery kont są dostępne na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w Chodzieży, wraz z odpowiednimi dopiskami, które pozwolą na uporządkowanie formalności. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie opłaty należy przesyłać na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Chodzież

Liczba wyświetleń: 383Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS