Urząd Skarbowy Choszczno – US w Choszcznie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Skarbowy Choszczno – US w Choszcznie

Urząd Skarbowy Choszczno godziny otwarcia, rezerwacja wizyt. Urząd Skarbowy w Choszcznie druki do pobrania. Kontakt z Urzędem Skarbowym w Choszcznie telefon.

Urząd Skarbowy Choszczno kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Choszcznie jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Choszczno. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Choszczno kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Choszcznie. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Choszcznie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Choszcznie są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Choszczno muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Choszczno godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Kontakt Urząd Skarbowy Choszczno

Adres: ul. Lipcowa 16, 73-200 Choszczno

Telefon: (95) 71 74 300, (95) 71 74 360

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Choszczno:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Choszcznie

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Choszczno – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Choszczna ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Choszcznie został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Choszcznie podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Choszczno stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Choszczno druki i formularze

Wszystkie potrzebne druki Urząd Skarbowy Choszczno posiada przygotowane dla petentów w swojej siedzibie. Potrzebne wzory dokumentów Urząd Skarbowy w Choszcznie udostępnił również online na swojej stronie internetowej. Warto pamiętać, że wiele formalności można zrealizować z wykorzystaniem ePUAP. Przy realizacji formalności online Urząd Skarbowy Choszczno druki i formularze otrzymuje automatycznie, przez co nie ma potrzeby dodatkowej stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Choszczno

Liczba wyświetleń: 344Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS