Urząd Skarbowy Działdowo – US w Działdowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Skarbowy w Działdowie godziny otwarcia. Urząd Skarbowy Działdowo kontakt dla podatników – telefon, e-mail. Zwrot podatku Urząd Skarbowy Działdowo.

Kontakt Urząd Skarbowy Działdowo

Adres: ul. Marii Skłodowskiej - Curie 35A, 13-200 Działdowo

Telefon: (23) 697 30 97, (23) 697 31 43

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Działdowo

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Działdowie

Instytucja Urząd Skarbowy Działdowo jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych, a także za egzekucję administracyjną i obsługę kas fiskalnych. Placówka Urzędu Skarbowego w Działdowie ta jest dostępna dla mieszkańców Działdowa, jak i dla osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Działdowo jest dostępny online.

Urząd Skarbowy Działdowo kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Działdowie jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Działdowo kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Działdowie dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Działdowo kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Działdowie udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Działdowie

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Działdowie jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Działdowo to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Urząd Skarbowy Działdowo numer konta

Aby opłacić swoje należności podatkowe, należy skorzystać z indywidualnych numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Działdowie. Te numery kont są dostępne na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w Działdowie, wraz z odpowiednimi dopiskami, które pozwolą na uporządkowanie formalności. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie opłaty należy przesyłać na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Działdowo

Liczba wyświetleń: 85Wyszukaj dodatkowe informacje: