Urząd Skarbowy Działdowo – US w Działdowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Skarbowy Działdowo – US w Działdowie

Urząd Skarbowy w Działdowie godziny otwarcia. Urząd Skarbowy Działdowo kontakt dla podatników – telefon, e-mail. Zwrot podatku Urząd Skarbowy Działdowo.

Urząd Skarbowy Działdowo kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Działdowie jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Działdowo kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Działdowie dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Działdowo kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Działdowie udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Działdowie

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Działdowie jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Działdowo to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Kontakt Urząd Skarbowy Działdowo

Adres: ul. Marii Skłodowskiej - Curie 35A, 13-200 Działdowo

Telefon: (23) 697 30 97, (23) 697 31 43

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Działdowo:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Działdowie

Instytucja Urząd Skarbowy Działdowo jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych, a także za egzekucję administracyjną i obsługę kas fiskalnych. Placówka Urzędu Skarbowego w Działdowie ta jest dostępna dla mieszkańców Działdowa, jak i dla osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Działdowo jest dostępny online.

Urząd Skarbowy Działdowo numer konta

Aby opłacić swoje należności podatkowe, należy skorzystać z indywidualnych numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Działdowie. Te numery kont są dostępne na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w Działdowie, wraz z odpowiednimi dopiskami, które pozwolą na uporządkowanie formalności. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie opłaty należy przesyłać na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Działdowo

Liczba wyświetleń: 290Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS