Urząd Pracy Działdowo

PUP Działdowo – Powiatowy Urząd Pracy Działdowo

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: warmińsko-mazurskie

PUP Działdowo – Powiatowy Urząd Pracy Działdowo

Urząd Pracy Działdowo godziny otwarcia, adres, numer telefonu, kontakt. PUP Działdowo oferty pracy, praca, staże, szkolenia, kursy, dofinansowanie, rejestracja

Urząd Pracy Działdowo kontakt

Interesanci, którzy chcą uzyskać z jednostką Urząd Pracy Działdowo kontakt, mogą wykorzystać w tym celu niżej podany numer telefonu. Istnieje także możliwość wysłania wiadomości mailowej przy użyciu poczty elektronicznej. Warto pamiętać, że pracownicy placówki odbierają telefony oraz odpisują na mailowe wyłącznie w czasie godzin urzędowania. 

Telefon Urzędu Pracy w Działdowie to: (23) 697 59 00, (23) 697 59 01
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Działdowo adres: ul. Chopina 6, 13-200 Działdowo

Urząd Pracy Działdowo godziny otwarcia

Należy wiedzieć, że Urząd Pracy Działdowo godziny otwarcia ma inne niż godziny obsługi interesantów. Urząd Pracy Działdowo otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Przyjmowanie zainteresowanych osób odbywa się od 8:00 do 12:00. W soboty, a także niedziele Powiatowy Urząd Pracy Działdowo jest zamknięty.

Urząd Pracy Działdowo godziny pracy: 

 • Poniedziałek: 7:30-15:30
 • Wtorek: 7:30-15:30
 • Środa: 7:30-15:30
 • Czwartek: 7:30-15:30
 • Piątek: 7:30-15:30
 • Sobota: Zamknięte 
 • Niedziela: Zamknięte 

Godziny przyjmowania interesantów:

 • Poniedziałek: 8:00-12:00
 • Wtorek: 8:00-12:00
 • Środa: 8:00-12:00
 • Czwartek: 8:00-12:00
 • Piątek: 8:00-12:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

PUP Działdowo oferty pracy

Instytucja, którą jest PUP Działdowo oferty pracy, posiada z różnych branży zawodowych. Urząd Pracy Działdowo oferty pracy udostępnia codziennie na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu ma do nich wgląd. Oferty pracy dostępne są także do przeglądu na osobistym spotkaniu z doradcą zawodowym. Możliwość jego zrealizowania wiąże się z dokonaniem wcześniejszej rejestracji w PUP Działdowo jako osoba bezrobotna. Doradca pomaga osobie bezrobotnej wybrać jak najlepszą ofertę, patrząc na jej wykształcenie, zainteresowanie, a także zakres umiejętności i doświadczenie. 

PUP Działdowo szkolenia, kursy, staże

Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Działdowo oprócz oferty pracy proponuje również kursy staże oraz szkolenia. Mogą wziąć w nich udział jedynie osoby, które posiadają status osoby bezrobotnej. W instytucji, jaką jest PUP Działdowo szkolenia oraz kursy trwają od 3 do 24 miesięcy w zależności od wdrożonego w danym momencie programu. Każda osoba mająca taką możliwość powinna z nich skorzystać. Oferowany przez Urząd Pracy Działdowo staż daje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, a także poprawę umiejętności praktycznych. Po jego zakończeniu pracodawca może okazać absolwentowi chęć dalszej współpracy. 

Urząd Pracy Działdowo rejestracja

W jednostce Urząd Pracy Działdowo rejestracja jest możliwa do zrealizowania na dwa sposoby. W celu jej wykonania interesanci mogą udać się osobiście do placówki. Istnieje również możliwość dokonania rejestracji w formie elektronicznej. Jest to sposób o wiele wygodniejszy z tego względu, że petent nie ma obowiązku wychodzenia z domu. W celu zarejestrowania się w PUP Działdowo online należy koniecznie złożyć odpowiedni wniosek oraz dołączyć do niego skany wszystkich wymaganych dokumentów. Cały proces powinien zostać zakończony złożeniem podpisu elektronicznego. 

PUP Działdowo dofinansowanie

Petenci, którzy chcą uzyskać w PUP Działdowo dofinansowanie muszą posiadać status osoby bezrobotnej. Powiatowy Urząd Pracy Działdowo dotacje udziela na założenie własnej działalności gospodarczej. Dofinansowania nie uzyskają osoby, które podejmują jakąkolwiek pracę zarobkową oraz pobierają środki finansowe wypływające z opieki nad osobą niepełnosprawną. 

Liczba wyświetleń: 1141Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS