Urząd Skarbowy Głowno – US w Głownie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: łódzkie

Urząd Skarbowy Głowno – US w Głownie

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Głownie przez telefon i e-mail. Urząd Skarbowy Głowno godziny otwarcia, rezerwacja wizyty, druki i formularze.

Głowno Urząd Skarbowy kontakt

Kanały kontaktu wspierane przez Urząd Skarbowy w Głownie to połączenie telefoniczne oraz konwersacja drogą mailową. Urząd Skarbowy Głowno kontakt prowadzi w czasie godzin otwarcia. Warto pamiętać, że telefon Urzędu Skarbowego w Głownie jest formą przygotowaną dla osób pilnie potrzebujących uzyskać wsparcie pracowników. W przypadku gdy zapytanie nie wymaga natychmiastowej odpowiedzi lub jest bardzo rozbudowane, zaleca się kontakt drogą mailową.

Godziny otwarcia US Głowno

We wszystkie dni robocze Urząd Skarbowy Głowno działa i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Planując wizytę w US Głowno, zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Głownie ustalono odpowiednio, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Głowno

Adres: ul. Ludwika Norblina 2, 95-015 Głowno

Telefon: +48 42 719 19 81,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Głowno:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Głownie

Na terenie miasta Głowno Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Głownie prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Głownie zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Głownie można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Głowno druki i formularze

Oczywiście Urząd Skarbowy Głowno posiada przygotowane wszystkie potrzebne druki dla petentów, które są dostępne zarówno w siedzibie placówki, jak i online na stronie internetowej. Petenci mogą również skorzystać z ePUAP, aby zrealizować formalności online i automatycznie przesłać potrzebne druki i formularze do Urzędu Skarbowego w Głownie, co pozwala uniknąć konieczności stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Głowno

Liczba wyświetleń: 287Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS