Urząd Skarbowy Sieradz

Urząd Skarbowy Sieradz

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: łódzkie

Urząd Skarbowy Sieradz

Urząd Skarbowy Sieradz godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres, e-mail. Urząd Skarbowy w Sieradzu druki do pobrania, deklaracja podatkowa, zwroty.

Urząd Skarbowy w Sieradzu

Instytucja, którą jest Urząd Skarbowy Sieradz, zajmuje się głównie prowadzeniem egzekucji administracyjnej, prowadzeniem kontroli podatkowej, określeniem i poborem podatków jak i niepodatkowych należności budżetowych. Praca w Urzędzie Skarbowym Sieradz jest wymagająca oraz wymaga profesjonalnego podejścia. Urząd Skarbowy w Sieradzu zatrudnia tylko kompetentnych pracowników, którzy posiadają szeroki zakres umiejętności. Interesanci, którzy chcą podjąć pracę w Sieradz Urząd Skarbowy, muszą najpierw odbyć rozmowę rekrutacyjną oraz przejść test wiedzy, który polega głównie na znajomości ustaw. 
Urząd Skarbowy w Sieradzu swoim zasięgiem terytorialny obejmuje takie gminy jak Błaszki, Warta, Złoczew, Brzeźnio, Brąszewice, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Wróblew, Sieradz.

Urząd Skarbowy w Sieradzu druki do pobrania

Jednostka organizacyjna należąca do Krajowej Administracji Skarbowej (KAS), którą jest Urząd Skarbowy Sieradz druki do pobrania oraz wszystkie niezbędne formularze udostępnia na stronie internetowe. Każdy interesant, który posiada dostęp do Internetu, ma prawo, aby z nich korzystać. Sieradz Urząd Skarbowy umożliwia wykonania całego procesu składania deklaracji podatkowej w formie online. Jest to znacznie łatwiejszy, a zarazem szybszy sposób złożenia zeznania podatkowego. Wykonanie rozliczenia PIT w formie online, pozwala na uniknięcie niechcianych błędów, które są dosyć często popełniane przy składaniu zeznanie w tradycyjnej formie. Jest to bardzo wygodna opcja, którą można wykonać bez wychodzenia z domu oraz w krótkim czasie. Rozliczenia się z podatku dochodowego musi dokonać każda osoba, która uzyskała w danym roku jakieś przychody. Osoby, które nie ukończyły jeszcze 26 roku życia, nie są zobowiązane do składania deklaracji podatkowej. Interesanci, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą w sytuacji gdy nie osiągnęły z oferowania swoich usług żadnych przychodów, również muszą dokonać złożenia zeznania, jakim jest PIT 0.

Urząd Skarbowy w Sieradzu zwrot podatku

Urząd Skarbowy w Sieradzu zwrot podatku dochodowego wykonuje w ciągu 3 miesięcy lub 45 dni w zależności, w jakiej formie zostało złożone zeznanie. Wykonanie całego procesu podatkowego w formie online umożliwia szybszą realizację zwrotu podatku przez instytucję, jaką jest Sieradz Urząd Skarbowy. W jednostce administracyjnej Urząd Skarbowy Sieradz informacja na temat statusu zwrotu podatku jest dostępna dla każdego na stronie e-Urząd Skarbowy.

Urząd Skarbowy w Sieradzu godziny otwarcia

W poniedziałki czas pracy Urzędu Skarbowego w Sieradzu ze względu na potrzeby interesantów został wydłużony do godziny 18:00. W pozostałe dni instytucja jest otwarta do 15:30. Urząd Skarbowy w Sieradzu godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin jego urzędowania. W weekendy Sieradz Urząd Skarbowy nie obsługuje petentów.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-18:00
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30

Ze względu na nieprzewidziane sytuacje, godziny otwarcia mogą ulec zmianie. Zalecane jest wcześniejsze umówienie wizyty w Urząd Skarbowy Sieradz, w celu uniknięcia długiego oczekiwania w kolejce. Aby umówić wizytę, należy zadzwonić pod numer: 43 82 65 626.

Urząd Skarbowy Sieradz kontakt

Z instytucją Urząd Skarbowy Sieradz kontakt można uzyskać za pomocą użycia poczty elektronicznej lub numeru telefonu. Interesanci, którzy szybko i pilnie chcą załatwić jakąś sprawę powinni użyć telefonu kontaktowego. Oczekiwanie na odpowiedź mailową jest znacznie dłuższe i może potrwać nawet kilka dni.

Urząd Skarbowy Sieradz telefony podzielił tematycznie ze względu na rodzaj rozpatrywanej sprawy. W przypadku kontaktu należy wybrać numer dotyczący odpowiedniej sprawy.

Numery telefonu do Urzędu Skarbowego Sieradz:

 • Centrala: 43 82 65 600
 • Numer do sekretariatu: 43 82 65 679
 • Obsługa bezpośrednia: 43 82 65 617
 • Informacja dotycząca PIT: 43 82 65 615
 • Informacja dotycząca VAT: 43 82 65 621
 • Zaświadczenia: 43 82 65 623
 • Postępowania podatkowe: 43 82 65 641
 • Kontrola podatkowa: 43 82 65 658
 • Rachunkowość podatkowa: 43 82 65 676
 • Sprawy wierzycielskie: 43 82 65 652
 • Egzekucja administracyjna: 43 82 65 685
 • Sprawy karne Skarbowe: 43 82 65 651 

E-mail: [email protected]  

Urząd Skarbowy Sieradz adres: ul. Spółdzielcza 3, 98-200 Sieradz

Liczba wyświetleń: 4674Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS