Urząd Skarbowy Gryfice – US w Gryficach

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Skarbowy w Gryficach godziny otwarcia. Urząd Skarbowy Gryfice kontakt dla podatników – telefon, e-mail. Zwrot podatku Urząd Skarbowy Gryfice.

Kontakt Urząd Skarbowy Gryfice

Adres: ul. Niepodległości 54A, 72-300 Gryfice

Telefon: 91 387 84 00, 91 387 84 02

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Gryfice

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Gryfice Urząd Skarbowy

To właśnie Urząd Skarbowy w Gryficach zajmuje się pobieraniem należności od podatników, a także ich kontrolowaniem. Osoby u których występują wątpliwości co do podatków czy innych opłat mogą zgłosić się do Urzędu Skarbowego w Gryficach. Oczywiście nie są to jedyne zadania jakie Urząd Skarbowy Gryfice wykonuje, placówka działa również w zakresie prowadzenia egzekucji administracyjnych czy zwalczaniu przestępstw skarbowych.

Gryfice Urząd Skarbowy kontakt

Kanały kontaktu wspierane przez Urząd Skarbowy w Gryficach to połączenie telefoniczne oraz konwersacja drogą mailową. Urząd Skarbowy Gryfice kontakt prowadzi w czasie godzin otwarcia. Warto pamiętać, że telefon Urzędu Skarbowego w Gryficach jest formą przygotowaną dla osób pilnie potrzebujących uzyskać wsparcie pracowników. W przypadku gdy zapytanie nie wymaga natychmiastowej odpowiedzi lub jest bardzo rozbudowane, zaleca się kontakt drogą mailową.

Godziny otwarcia US Gryfice

We wszystkie dni robocze Urząd Skarbowy Gryfice działa i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Planując wizytę w US Gryfice, zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Gryficach ustalono odpowiednio, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Urząd Skarbowy Gryfice druki i formularze

Wszystkie potrzebne druki Urząd Skarbowy Gryfice posiada przygotowane dla petentów w swojej siedzibie. Potrzebne wzory dokumentów Urząd Skarbowy w Gryficach udostępnił również online na swojej stronie internetowej. Warto pamiętać, że wiele formalności można zrealizować z wykorzystaniem ePUAP. Przy realizacji formalności online Urząd Skarbowy Gryfice druki i formularze otrzymuje automatycznie, przez co nie ma potrzeby dodatkowej stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Gryfice

Liczba wyświetleń: 71Wyszukaj dodatkowe informacje: