Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój

Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój - US w Jastrzębiu Zdroju.

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: śląskie

Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój - US w Jastrzębiu Zdroju.

Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój kontakt, godziny otwarcia. Składanie wniosków. Oferty pracy w Urzędzie Skarbowym w Jastrzębiu Zdroju. Numery konta.

Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój

W Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój najpopularniejszą sprawą, która załatwiają podatnicy jest rozliczanie deklaracji PIT (czyli dokumentu zawierającego całoroczny dochód płatnika podlegającego opodatkowaniu). Placówka, jaką jest Urząd Skarbowy w Jastrzębiu Zdroju prowadzi również spis wszystkich podatników mieszkających na terenie zasięgu terytorialnego urzędu, który obejmuje miasto na prawach powiatu Jastrzębie-Zdrój. Kontrole skarbowe dotyczące przestępstw i wykroczeń skarbowych również leżą w gestii urzędu. 

Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój wnioski

W jednostce Krajowej Administracji Skarbowej: Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój wnioski są udostępniane do użytku podatników. Dokumenty dotyczą spraw związanych z egzekucją podatków celnych, ceł czy np. należności o charakterze publicznoprawnym. Wnioski można składać drogą elektroniczną lub papierową, a sposób ich dostarczania jest dowolny, ze względu na możliwości wnioskodawców. Każdy wniosek musi być złożony w odpowiadającym mu terminie. W przypadku niedotrzymania wyznaczonego przez urząd czasu wniosek nie zostanie przyjęty.

Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój numery kont

Numery kont bankowych są potrzebne do uiszczenia wszystkich opłat skarbowych wymaganych przez Urząd Skarbowy w Jastrzębie Zdrój. Należy pamiętać, że przed wykonaniem wpłaty na rachunek placówki powinno się sprawdzić jego poprawność  i zgodność z udostępnioną wersją. Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój numery kont podał do użytku podatników na stronie internetowej instytucji w zakładce: Numery rachunków bankowych. Numer rachunków bankowych można sprawdzić w generatorze mikrorachunku podatkowego (na mikrorachunek podatkowy każdy interesant może wpłacić podatki PIT, VAT, CIT). W Urząd Skarbowy Jastrzębie zdrój nr konta jest aktualizowany co jakiś czas w celu zwiększenia bezpieczeństwa wykonywania płatności.

Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój oferty pracy

Oferty pracy uzyskiwane z Urzędu Skarbowego w Jastrzębiu Zdroju są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej Izby Administracji Skarbowej w Katowicach (BIP). W Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój oferty pracy są dostępne dla wszystkich osób zainteresowanych. Są organizowane konkursy, w których wyłaniane są najbardziej nadające się do tej pracy osoby. Warto wiedzieć, że przy składaniu podania o prace, petenci powinni spełniać wszystkie wymagania określone na podstawie zadań wykonywanych na podanych stanowisku pracy. W Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój informacja dotycząca organizowanych konkursów na stanowiska pracy w placówce, są udostępnione w witrynie internetowej jednostki.

Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój kontakt

Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój kontakt z pracownikami umożliwia dzięki połączeniom telefonicznym. Podane niżej numery telefonów są przypisane kierownikom wymienionych działów urzędu. Korzystanie z tego sposobu uzyskiwania informacji jest bardzo popularne wśród wszystkich podatników. Dodatkowo Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój posiada adres e-mail, na który można wysyłać wiadomości w formie urzędowej korespondencji. W jednostce Krajowej Administracji Skarbowej US Jastrzębie Zdrój odwiedziny placówki są możliwe po wcześniejszym umówieniu się na wizytę i zarezerwowaniu wolnego terminu. Urząd Skarbowy w Jastrzębiu Zdrój Jastrzębie Zdrój informuje, że podania można składać tylko i wyłącznie przez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej ePUAP.

Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój adres: ul. 11-go Listopada 13, 44-335 Jastrzębie Zdrój
Fax: 32 707-73-99
NIP: 633-13-99-536
REGON: 001021234-00102
E-mail: [email protected]
Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój numery telefonów:

 • Centrala: 32 707 73 00
 • Sekretariat: 32 707 73 33
 • Informacja dotycząca rozliczeń emerytów i rencistów: 32 707 73 18
 • Informacja podatkowa: 32 707 73 54
 • Rejestracja podatników: 32707 73 58
 • Egzekucja administracyjna: 32707 73 20
 • Rachunkowość podatkowa: 32707 73 02
 • Komórka wierzycielska:  32 707 73 39

Urząd Skarbowy Jastrzębie Zdrój godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 08:00-18:00
 • Wtorek: 08:00-15:00
 • Środa: 08:00-15:00
 • Czwartek: 08:00-15:00
 • Piątek: 08:00-15:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

Liczba wyświetleń: 907Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS