Urząd Skarbowy Jawor – US w Jaworze

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Jawor – US w Jaworze

Urząd Skarbowy Jawor godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Jaworze druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Jawor kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Jaworze jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Jaworze może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Jawor kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Jaworze działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Jaworze

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Jawor godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Jaworze możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Jawor rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Kontakt Urząd Skarbowy Jawor

Adres: ul. Gagarina 5, 59-400 Jawor

Telefon: 76/ 871 72 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Jawor:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Jaworze

Urząd Skarbowy Jawor jest jednostką należącą do Krajowej Administracji Skarbowej. Trzeba wspomnieć, że jest on odpowiedni nie tylko dla mieszkańców Jawora ale również okolicznych powiatów. Dokładny zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Jaworze został udostępniony przez naczelnika na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Jawor druki

Gotowe do wypełnienia formularze i wnioski Urząd Skarbowy Jawor udostępnia osobom zainteresowanym online. Każdy petent może pobrać druk i uzupełnić go samodzielnie w domu, a następnie dostarczyć do siedziby Urzędu Skarbowego w Jaworze. Warto pamiętać, że Urząd Skarbowy Jawor druki do wypełnienia posiada bezpośrednio w placówce.

Mapa Urząd Skarbowy Jawor

Liczba wyświetleń: 405Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS