Urząd Skarbowy Kamień Pomorski – US w Kamieniu Pomorskim

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Skarbowy Kamień Pomorski – US w Kamieniu Pomorskim

Jak skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Kamieniu Pomorskim? Aktualny adres US Kamień Pomorski, kontakt. Urząd Skarbowy w Kamieniu Pomorskim godziny otwarcia, telefony.

Urząd Skarbowy Kamień Pomorski kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z US Kamień Pomorski jest wykorzystanie udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Obecnie Urząd Skarbowy Kamień Pomorski kontakt drogą elektroniczną obsługuje w przypadku gdy wiadomość mailowa zawiera temat, a także dane nadawcy – imię, nazwisko, adres.

Dodatkowym sposobem na uzyskanie kontakt z Urzędem Skarbowym w Kamieniu Pomorskim jest połączenie telefoniczne. Podany numer kontaktowy jest obsługiwany przez pracowników centrali. Numer Urzędu Skarbowego w Kamieniu Pomorskim obsługiwany jest w godzinach działania placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kamieniu Pomorskim

Urząd Skarbowy Kamień Pomorski godziny otwarcia ustalił indywidualnie zgodnie z potrzebami petentów. Warto poznać harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Kamieniu Pomorskim przed osobistą wizytą w instytucji. Dodatkowo należy pamiętać o wymogu rezerwacji wizyt stacjonarnych w US w Kamieniu Pomorskim. 

Kontakt Urząd Skarbowy Kamień Pomorski

Adres: ul. Mieszka I 5B, 72-400 Kamień Pomorski

Telefon: (91) 38 20 054, (91) 38 22 554

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Kamień Pomorski:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Kamieniu Pomorskim

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Kamień Pomorski – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Kamienia Pomorskiego ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Kamieniu Pomorskim został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Kamieniu Pomorskim podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Kamień Pomorski stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Kamień Pomorski numer konta

Urząd Skarbowy w Kamień Pomorski jest odpowiedzialny głównie za pobór podatków, dlatego posiada indywidualne numery kont bankowych. Aby opłacić należności podatkowe, należy dokonać przelewu na odpowiedni numer konta Urzędu Skarbowego w Kamieniu Pomorskim. Numery tych kont oraz odpowiednie dopiski związane z rodzajem opłat znajdują się na stronie internetowej Urzędu Skarbowego. Nie wszystkie opłaty podatkowe powinny być przekazane na ten sam rachunek, dlatego ważne jest, aby skorzystać z odpowiedniego numeru konta.

Mapa Urząd Skarbowy Kamień Pomorski

Liczba wyświetleń: 338Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS