Urząd Skarbowy Kępno – US w Kępnie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Kępno – US w Kępnie

Rozliczenie PIT Urząd Skarbowy w Kępnie. Kontakt Urząd Skarbowy Kępno, telefon, e-mail. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kępnie.

Urząd Skarbowy Kępno kontakt

Jednym z możliwych sposobów kontaktu z Urzędem Skarbowym w Kępnie jest przesłanie wiadomości elektronicznej na podany adres e-mail. W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego formularza, ten sposób komunikacji może okazać się pomocny. Urząd Skarbowy Kępno kontakt umożliwia również telefonicznie, z numerem dostępnym w godzinach pracy placówki. Centrala telefoniczna US w Kępnie jest przeznaczona do potrzeb podatników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kępnie

Aby skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Kępnie, poza obsługiwanymi kanałami kontaktu, warto poznać także harmonogram pracy placówki. Urząd Skarbowy Kępno godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb petentów i udostępnia wszystkie potrzebne formularze online. Rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana, aby uzyskać pomoc w Urzędzie Skarbowym w Kępnie.

Kontakt Urząd Skarbowy Kępno

Adres: ul. Rynek 4, 63-600 Kępno

Telefon: 62 78 29 300,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Kępno:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Kępnie

Urząd Skarbowy w Kępnie jest odpowiedzialny za pobór podatków na rzecz państwa, a także między innymi za rozwiązywanie spraw związanych z egzekucją administracyjną i kasami fiskalnymi. Jest to instytucja skierowana nie tylko do mieszkańców Kępna, ale także do osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Kępnie można znaleźć na jego stronie internetowej.

Urząd Skarbowy Kępno zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Kępna mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Kępnie. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Kępno zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Kępno

Liczba wyświetleń: 308Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS