Urząd Skarbowy Końskie

Urząd Skarbowy Końskie

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Skarbowy Końskie

Urząd Skarbowy Końskie godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, e-mail, adres. Urząd Skarbowy w Końskich numery kont bankowych instytucji.

Urząd Skarbowy w Końskich

Urząd Skarbowy w Końskich to instytucja publiczna, która zajmuje się szerokim zakresem usług związanych z podatkami i innymi należnościami publicznoprawnymi. Do zadań Urzędu Skarbowego w Końskich należy m.in. naliczanie i pobór podatków, wydawanie decyzji i interpretacji podatkowych, prowadzenie postępowań podatkowych oraz kontrola podatkowa.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług Urzędu Skarbowego w Końskich mogą zgłosić się do placówki osobiście lub skontaktować się z urzędem za pośrednictwem telefonu lub e-maila. Urząd Skarbowy w Końskich oferuje również możliwość załatwienia spraw za pośrednictwem platformy e-PUAP. Urząd Skarbowy Końskie dba o to, aby usługi były dostępne dla wszystkich zainteresowanych i starają się dostosować do indywidualnych potrzeb klientów.

Urząd Skarbowy Końskie kontakt

Sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Końskich jest kilka. Najszybszym z nich jest połączenie z konsultantem telefonicznym w placówce. Urząd Skarbowy Końskie kontakt obsługuje również mailowo pod poniżej podanym adresem poczty elektronicznej.

Adres: ul. Piłsudskiego 156b, 26-200 Końskie
Telefon: 41 37 257 71
E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Końskich:

  • poniedziałek: 8:00-18:00
  • wtorek: 8:00-15:00
  • środa: 8:00-15:00
  • czwartek: 8:00-15:00
  • piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Końskich nr kont

W związku z faktem, iż Urząd Skarbowy w Końskich pobiera należności od obywateli, posiada on indywidualne konta bankowe. Należy pamiętać, że Urząd Skarbowy w Końskich nr konta udostępnia online na swojej stronie. Warto korzystać z danych zamieszczonych przez pracowników placówki.

Istotne jest również aby dokładnie sprawdzić na jaki numer konta powinna być przelana dana kwota pieniędzy. Dostępnych jest kilka numerów kont bankowych, każdy z nich posiada swoje indywidualne przeznaczenie.

Liczba wyświetleń: 709Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS