Urząd Skarbowy Łask – US w Łasku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: łódzkie

Urząd Skarbowy Łask – US w Łasku

Rozliczenie PIT Urząd Skarbowy w Łasku. Kontakt Urząd Skarbowy Łask, telefon, e-mail. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Łasku.

Urząd Skarbowy Łask kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Skarbowym w Łasku jest skorzystanie z numeru telefonu podanego na stronie internetowej placówki. US Łask kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy. Dodatkowo, podatnicy mogą skorzystać z infolinii KAS pod numerem 801 055 055 udzielającej wsparcia w zakresie spraw podlegających Urzędowi Skarbowemu w Łasku.

Urząd Skarbowy Łask kontakt umożliwia również poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na odpowiedni adres, podatnicy mogą uzyskać potrzebne informacje w krótkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Łasku odpowiadają na wiadomości przygotowane zgodnie odpowiednio według ustawy dot. korespondencji z instytucjami publicznymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Łasku

Urząd Skarbowy Łask działa we wszystkie dni robocze, prowadząc zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Przed planowaniem wizyty w US Łask zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Łasku zostały ustalone tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Łask

Adres: ul. 9-go Maja 31, 98-100 Łask

Telefon: +48 43 671 13 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Łask:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Łasku

Instytucją jaką odpowiada za pobieranie podatków w Łasku jest Urząd Skarbowy Łask. Jako iż w Polsce Urzędu Skarbowe posiadają konkretne zasięgi terytorialne, również Urząd Skarbowy Łask obsługuje petentów zamieszkujących dany obszar. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Łasku został ustalony przez naczelnika.

W mieście Łask Urząd Skarbowy składa się z działów, referatów, a także jedno i wieloosobowych stanowisk. Zatrudnieni w Urzędzie Skarbowym w Łasku dokładają wszelkich starań aby pomóc podatnikom w realizacji formalności.

Urząd Skarbowy Łask zwrot podatku

Jeśli chodzi o zwrot nadpłaty podatku, Urząd Skarbowy Łask przekazuje go podatnikom w zależności od sposobu przesłania deklaracji podatkowej. Ci, którzy skorzystali z tradycyjnej metody, mogą oczekiwać na zwrot w ciągu 3 miesięcy, natomiast ci, którzy złożyli deklarację online, mogą spodziewać się zwrotu w ciągu 45 dni. Jeżeli do Urzędu Skarbowego w Łasku nie wpłynie dokument potwierdzający chęć petenta na przekazania nadpłaty na poczet innych zobowiązań, pieniądze zostaną zwrócone na konto.

Mapa Urząd Skarbowy Łask

Liczba wyświetleń: 368Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS