Urząd Skarbowy Łęczyca – US w Łęczycy

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: łódzkie

Urząd Skarbowy Łęczyca godziny otwarcia, rezerwacja wizyt. Urząd Skarbowy w Łęczycy druki do pobrania. Kontakt z Urzędem Skarbowym w Łęczycy telefon.

Kontakt Urząd Skarbowy Łęczyca

Adres: aleja Jana Pawła II 17, 99-100 Łęczyca

Telefon: +48 24 72 17 012, +48 24 72 17 088

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Łęczyca

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Łęczycy

Urząd Skarbowy w Łęczycy jest odpowiedzialny za zbieranie podatków oraz innych opłat publicznych. Do zadań Urzędu Skarbowego w Łęczycy zalicza się również przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie porad podatkowych oraz rozpatrywanie skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Łęczyca Urząd Skarbowy jest odpowiednim miejscem do uiszczenia opłat i podatków. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Łęczycy dostępny jest na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Łęczyca kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Łęczycy jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Łęczyca. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Łęczyca kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Łęczycy. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Łęczycy

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Łęczycy są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Łęczyca muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Łęczyca godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Urząd Skarbowy Łęczyca numer konta

Jako iż Urząd Skarbowy Łęczyca działa głównie w zakresie przyjmowania podatków, z tego względu posiada on indywidualne numery kont bankowych. Chcąc opłacić należności należy na numer konta Urzędu Skarbowego w Łęczycy przesłać przelew. Należy jednak pamiętać, że dla uporządkowania formalności Urząd Skarbowy Łęczyca numery kont udostępnił na swojej stronie internetowej wraz z odpowiednimi dopiskami. Nie wszystkie z opłat powinny być przekazane na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Łęczyca

Liczba wyświetleń: 108Wyszukaj dodatkowe informacje: