Urząd Skarbowy Lipno – US w Lipnie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Skarbowy Lipno – US w Lipnie

Urząd Skarbowy Lipno kontakt, godziny otwarcia, numer konta. Jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Skarbowym w Lipnie? US Lipno telefon, adres.

Urząd Skarbowy Lipno kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Lipnie jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Lipnie może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Lipno kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Lipnie działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Lipnie

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Lipno godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Lipnie możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Lipno rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Kontakt Urząd Skarbowy Lipno

Adres: ul. Staszica 4, 87-600 Lipno

Telefon: 54 414 83 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Lipno:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Lipnie

Na terenie miasta Lipno Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Lipnie prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Lipnie zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Lipnie można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Lipno zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Lipna mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Lipnie. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Lipno zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Lipno

Liczba wyświetleń: 224Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS