Urząd Skarbowy Lipsko – US w Lipsku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Lipsko – US w Lipsku

Kontakt z Urzędem Skarbowym w Lipsku – telefon, numer. Urząd Skarbowy Lipsko godziny otwarcia, rezerwacje wizyt. Aktualny adres Urzędu Skarbowego w Lipsku

Urząd Skarbowy Lipsko kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Lipsku jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Lipsko kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Lipsku jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Lipsku

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Lipsku jest możliwy poprzez różne kanały komunikacji, w tym przez telefon, który zapewnia najszybszą możliwość uzyskania pomocy. Urząd Skarbowy Lipsko kontakt umożliwia również drogą mailową, jednak w tym przypadku czas na uzyskanie odpowiedzi może być dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym. Skrzynka mailowa Urzędu Skarbowego w Lipsku jest regularnie sprawdzana.

Kontakt Urząd Skarbowy Lipsko

Adres: ul. Solecka 88, 27-300 Lipsko

Telefon: 48 378 13 35, 48 378 13 34

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Lipsko:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Lipsku

Placówka Urzędu Skarbowego w Lipsku funkcjonuje we wszystkie dni robocze. harmonogram pracy US w Lipsku jest ustalany przez naczelnika. Trzeba wiedzieć, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Lipsko przyjmowani są interesanci zamieszkujący tereny obejmowane przez instytucje. Trzeba również pamiętać, że Urząd Skarbowy Lipsko obsługuje petentów po wcześniejszej rezerwacji wizyty telefonicznie lub online.

Urząd Skarbowy Lipsko numer konta

Aby opłacić swoje należności podatkowe, należy skorzystać z indywidualnych numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Lipsku. Te numery kont są dostępne na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w Lipsku, wraz z odpowiednimi dopiskami, które pozwolą na uporządkowanie formalności. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie opłaty należy przesyłać na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Lipsko

Liczba wyświetleń: 301Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS