Urząd Skarbowy Lubań – US w Lubaniu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Lubań – US w Lubaniu

Jak skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Lubaniu? Aktualny adres US Lubań, kontakt. Urząd Skarbowy w Lubaniu godziny otwarcia, telefony.

Urząd Skarbowy Lubań kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Lubaniu jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Lubań. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Lubań kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Lubaniu. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Lubaniu

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Lubaniu są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Lubań muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Lubań godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Kontakt Urząd Skarbowy Lubań

Adres: ul. Stara 1, 59-800 Lubań

Telefon: 75 722 91 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Lubań:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Lubaniu

Urząd Skarbowy Lubań jest jednostką administracji podatkowej, która ma na celu wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych. W Lubaniu Urząd Skarbowy jest odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie informacji i porad podatkowych, a także rozpatrywanie wniosków i skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Lubań Urząd Skarbowy będzie odpowiednią instytucją w zakresie uiszczenia opłat czy podatków.

Urząd Skarbowy Lubań druki

Gotowe do wypełnienia formularze i wnioski Urząd Skarbowy Lubań udostępnia osobom zainteresowanym online. Każdy petent może pobrać druk i uzupełnić go samodzielnie w domu, a następnie dostarczyć do siedziby Urzędu Skarbowego w Lubaniu. Warto pamiętać, że Urząd Skarbowy Lubań druki do wypełnienia posiada bezpośrednio w placówce.

Mapa Urząd Skarbowy Lubań

Liczba wyświetleń: 354Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS