Urząd Skarbowy Lwówek Śląski – US w Lwówku Śląskim

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Lwówek Śląski – US w Lwówku Śląskim

Urząd Skarbowy Lwówek Śląski godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Lwówku Śląskim druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Lwówek Śląski kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Lwówku Śląskim jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Lwówek Śląski kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Lwówku Śląskim dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Lwówek Śląski kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Lwówku Śląskim udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Lwówku Śląskim

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Lwówku Śląskim jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Lwówek Śląski to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Kontakt Urząd Skarbowy Lwówek Śląski

Adres: ul. Budowlanych 1, 59-600 Lwówek Śląski

Telefon: 75 782 02 85, 75 782 03 00

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Lwówek Śląski:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Lwówku Śląskim

Urząd Skarbowy Lwówek Śląski jest jednostką administracji podatkowej, która ma na celu wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych. W Lwówku Śląskim Urząd Skarbowy jest odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie informacji i porad podatkowych, a także rozpatrywanie wniosków i skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Lwówek Śląski Urząd Skarbowy będzie odpowiednią instytucją w zakresie uiszczenia opłat czy podatków.

Urząd Skarbowy Lwówek Śląski zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Lwówka Śląskiego mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Lwówku Śląskim. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Lwówek Śląski zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Lwówek Śląski

Liczba wyświetleń: 459Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS