Urząd Skarbowy Międzychód – US w Międzychodzie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Międzychód – US w Międzychodzie

Urząd Skarbowy w Międzychodzie godziny otwarcia, adres, telefon. Urząd Skarbowy Międzychód formularze, druki, zwrot podatku. rezerwacja wizyty Urząd Skarbowy Międzychód.

Urząd Skarbowy Międzychód kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Skarbowym w Międzychodzie jest skorzystanie z numeru telefonu podanego na stronie internetowej placówki. US Międzychód kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy. Dodatkowo, podatnicy mogą skorzystać z infolinii KAS pod numerem 801 055 055 udzielającej wsparcia w zakresie spraw podlegających Urzędowi Skarbowemu w Międzychodzie.

Urząd Skarbowy Międzychód kontakt umożliwia również poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na odpowiedni adres, podatnicy mogą uzyskać potrzebne informacje w krótkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Międzychodzie odpowiadają na wiadomości przygotowane zgodnie odpowiednio według ustawy dot. korespondencji z instytucjami publicznymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Międzychodzie

Urząd Skarbowy Międzychód działa we wszystkie dni robocze, prowadząc zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Przed planowaniem wizyty w US Międzychód zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Międzychodzie zostały ustalone tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Międzychód

Adres: ul. Marszałka Piłsudskiego 2, 64-400 Międzychód

Telefon: 95 748 20 08,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Międzychód:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Międzychodzie

Urząd Skarbowy w Międzychodzie jest instytucją odpowiedzialną za pobór podatków, obsługę podatników oraz przeprowadzanie kontroli i egzekucji podatkowych na terenie miasta. Posiada on swoją stacjonarną siedzibę, która jest otwarta dla interesantów we wszystkie dni robocze.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Międzychodzie należy również:

  • Wsparcie podatników, udzielanie porad dotyczących wymaganych do uiszczenia opłat
  • Pobieranie podatków
  • Rejestracja podatników
  • Przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Międzychodzie podatnicy mogą złożyć różne druki podatkowe, takie jak PIT-37, PCC-3 czy SD Z2.

Urząd Skarbowy Międzychód druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Międzychodzie druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Międzychód druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Międzychodzie online.

Mapa Urząd Skarbowy Międzychód

Liczba wyświetleń: 454Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS