Urząd Skarbowy Milicz – US w Miliczu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Milicz – US w Miliczu

Urząd Skarbowy Milicz godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Miliczu druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Milicz kontakt

Instytucja, jaką jest Urząd Skarbowy Milicz kontakt zdalny dla podatników umożliwił za pomocą numeru telefonu oraz adresu e-mail. Szybszym sposobem na uzyskanie wsparcia będzie skorzystanie z telefonu Urzędu Skarbowego w Miliczu. Czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może potrwać nieco dłużej.

Trzeba pamiętać, że Urząd Skarbowy Milicz kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki,

Urząd Skarbowy w Miliczu godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Miliczu został ustalony przez naczelnika na podstawie potrzeb interesantów i dostępności pracowników. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Miliczu najlepiej uzyskać przed osobistą wizytą w placówce. Jeżeli miałaby wystąpić sytuacja w której Urząd Skarbowy Milicz godziny otwarcia zmieni, na stronie placówki zostanie udostępniona odpowiednia informacja.

Kontakt Urząd Skarbowy Milicz

Adres: ul. Składowa 2, 56-300 Milicz

Telefon: 71 38 05 100,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Milicz:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Miliczu

Urząd Skarbowy Milicz jest jednostką administracji podatkowej, która ma na celu wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych. W Miliczu Urząd Skarbowy jest odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie informacji i porad podatkowych, a także rozpatrywanie wniosków i skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Milicz Urząd Skarbowy będzie odpowiednią instytucją w zakresie uiszczenia opłat czy podatków.

Urząd Skarbowy Milicz zwrot podatku

Zwrot nadpłaty podatku Urząd Skarbowy Milicz wypłaca podatnikom w zależności od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Osoby które zdecydowały się na tradycyjną formę przekazania dokumentów mogą spodziewać się, że Urząd Skarbowy Milicz zwrot podatku prześle w terminie do 3 miesięcy. W przypadku gdy petent złożył deklaracje online Urząd Skarbowy w Miliczu zwrot podatku prześle w ciągu 45 dni.

Mapa Urząd Skarbowy Milicz

Liczba wyświetleń: 349Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS