Urząd Skarbowy Myślibórz – US w Myśliborzu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Skarbowy Myślibórz – US w Myśliborzu

Urząd Skarbowy Myślibórz godziny otwarcia placówki, spis telefonów, adres. Rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym w Myśliborzu. Numery kont US Myślibórz.

Urząd Skarbowy Myślibórz kontakt

Instytucja, jaką jest Urząd Skarbowy Myślibórz kontakt zdalny dla podatników umożliwił za pomocą numeru telefonu oraz adresu e-mail. Szybszym sposobem na uzyskanie wsparcia będzie skorzystanie z telefonu Urzędu Skarbowego w Myśliborzu. Czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może potrwać nieco dłużej.

Trzeba pamiętać, że Urząd Skarbowy Myślibórz kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki,

Urząd Skarbowy w Myśliborzu godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Myśliborzu został ustalony przez naczelnika na podstawie potrzeb interesantów i dostępności pracowników. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Myśliborzu najlepiej uzyskać przed osobistą wizytą w placówce. Jeżeli miałaby wystąpić sytuacja w której Urząd Skarbowy Myślibórz godziny otwarcia zmieni, na stronie placówki zostanie udostępniona odpowiednia informacja.

Kontakt Urząd Skarbowy Myślibórz

Adres: ul. Witolda Pileckiego 18, 74-300 Myślibórz

Telefon: (95) 74 77 220, (95) 74 77 299

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Myślibórz:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Myśliborzu

Na terenie miasta Myślibórz Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Myśliborzu prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Myśliborzu zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Myśliborzu można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Myślibórz zwrot podatku

Jeśli chodzi o zwrot nadpłaty podatku, Urząd Skarbowy Myślibórz przekazuje go podatnikom w zależności od sposobu przesłania deklaracji podatkowej. Ci, którzy skorzystali z tradycyjnej metody, mogą oczekiwać na zwrot w ciągu 3 miesięcy, natomiast ci, którzy złożyli deklarację online, mogą spodziewać się zwrotu w ciągu 45 dni. Jeżeli do Urzędu Skarbowego w Myśliborzu nie wpłynie dokument potwierdzający chęć petenta na przekazania nadpłaty na poczet innych zobowiązań, pieniądze zostaną zwrócone na konto.

Mapa Urząd Skarbowy Myślibórz

Liczba wyświetleń: 373Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS