Urząd Skarbowy Nakło nad Notecią – US w Nakle nad Notecią

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Skarbowy Nakło nad Notecią – US w Nakle nad Notecią

Urząd Skarbowy w Nakle nad Notecią godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Skarbowy Nakło nad Notecią druki do pobrania, rozliczenie deklaracji online.

Urząd Skarbowy Nakło nad Notecią kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Nakle nad Notecią petenci mogą skorzystać z dostępnych kanałów kontaktu. Obecnie Urząd Skarbowy Nakło nad Notecią kontakt prowadzi telefonicznie. Istnieje również możliwość kontaktu bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym placówki.

Dodatkowo kontakt z Urzędem Skarbowym w Nakle nad Notecią może być zrealizowany poprzez pocztę elektroniczną. Na podany adres e-mail US w Nakle nad Notecią można kierować zapytania. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to odpowiedni kanał do przesyłania dokumentów urzędowych. Nie można również zapomnieć, iż zgodnie z obowiązującym prawem Urząd Skarbowy Nakło nad Notecią kontakt może prowadzić wyłącznie z osobami które w wiadomości mailowej opatrzonej tytułem umieściły własne imię, nazwisko i adres zamieszkania.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Nakle nad Notecią

Godziny w których przyjmowani są petenci w Urzędzie Skarbowym w Nakle nad Notecią są ustalane odgórnie przez naczelnika placówki. Trzeba wiedzieć, że Urząd Skarbowy Nakło nad Notecią godziny otwarcia ustalił tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać z pomocy pracowników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Nakle nad Notecią mogą ulegać zmianie w dni świąteczne, z tego względu zaleca się kontakt z placówką w celu weryfikacji informacji.

Kontakt Urząd Skarbowy Nakło nad Notecią

Adres: ul. Sądowa 8, 89-100 Nakło nad Notecią

Telefon: 52 386 92 22, 52 386 92 10

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Nakło nad Notecią:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Nakle nad Notecią

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Nakło nad Notecią – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Nakła nad Notecią ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Nakle nad Notecią został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Nakle nad Notecią podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Nakło nad Notecią stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Nakło nad Notecią zwrot podatku

Zwrot nadpłaty podatku Urząd Skarbowy Nakło nad Notecią wypłaca podatnikom w zależności od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Osoby które zdecydowały się na tradycyjną formę przekazania dokumentów mogą spodziewać się, że Urząd Skarbowy Nakło nad Notecią zwrot podatku prześle w terminie do 3 miesięcy. W przypadku gdy petent złożył deklaracje online Urząd Skarbowy w Nakle nad Notecią zwrot podatku prześle w ciągu 45 dni.

Mapa Urząd Skarbowy Nakło nad Notecią

Liczba wyświetleń: 374Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS