Urząd Pracy Nakło nad Notecią

PUP Nakło – Powiatowy Urząd Pracy Nakło nad Notecią

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: kujawsko-pomorskie

PUP Nakło – Powiatowy Urząd Pracy Nakło nad Notecią

Urząd Pracy Nakło nad Notecią godziny otwarcia, adres, numer telefonu, kontakt. PUP Nakło nad Notecią staże, oferty pracy rejestracja, praca, pracownicy.

Urząd Pracy Nakło kontakt

Instytucja, którą jest Urząd Pracy Nakło kontakt, udziela zainteresowanym osobom zdalnie oraz osobiście. Zdalny kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy Nakło jest możliwy poprzez skorzystanie z numeru telefonu oraz poprzez wysłanie wiadomości mailowej. Interesanci powinni pamiętać, że Urząd Pracy Nakło nad Notecią kontaktuje się jedynie w czasie godzin urzędowanie. 

Urząd Pracy Nakło nad Notecią telefon: 52 386 76 10, 52 386 76 13
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Nakło adres: ul. Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią

Urząd Pracy Nakło nad Notecią godziny otwarcia

W placówce Urząd Pracy Nakło nad Notecią godziny otwarcia są codziennie jednolite. Powiatowy Urząd Pracy Nakło nad Notecią jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15-15:15. Warto wiedzieć, że PUP Nakło przyjmuje interesantów wyłącznie w godzinach urzędowania. 

Urząd Pracy Nakło nad Notecią godziny urzędowania:

  • Poniedziałek: 7:15-15:15
  • Wtorek: 7:15-15:15
  • Środa: 7:15-15:15
  • Czwartek: 7:15-15:15
  • Piątek: 7:15-15:15
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte 

PUP Nakło praca

Powiatowy Urząd Pracy Nakło nad Notecią jest instytucją zajmującą się przede wszystkim analizą rynku pracy. Urząd Pracy Nakło pomaga bezrobotnym osobom uzyskać zatrudnienie. Wykonywana przez PUP Nakło praca wymaga zaangażowania oraz dobrego kontaktu z interesantem. Do zadań, jakie wykonują pracownicy tej jednostki, należy głównie rejestracja oraz wyrejestrowanie osób bezrobotnych, udzielanie im wsparcia wtedy, kiedy tego potrzebują, a także wydawanie, przyjmowanie oraz realizacja wniosków.

PUP Nakło oferty pracy

Osoby bezrobotne poszukujące zatrudnienia powinny wiedzieć, że PUP Nakło oferty pracy zamieszcza na głównej stronie internetowej. Urząd Pracy Nakło nowe oferty pracy dodaje codziennie, dlatego warto sprawdzać stronę w celu obejrzenia nowości. W Powiatowym Urzędzie Pracy Nakło nad Notecią możliwe jest do odbycia spotkanie z doradcą zawodowym. W czasie jego trwania petent uzyskuje pomoc w doborze oferty, patrząc na jego wykształcenie, zainteresowania oraz kwalifikacje. Spotkanie może się odbyć po dokonaniu wcześniejszej rejestracji. 

PUP Nakło dotacje

Osoby, które chcą uzyskać w PUP Nakło dotacje, muszą wiedzieć, że jest ona udzielana na założenie własnej działalności gospodarczej. W celu jej uzyskania należy złożyć wymagany wniosek. Powiatowy Urząd Pracy Nakło dofinansowanie przyznaje pełnoletnim osobom, które posiadają status osoby bezrobotnej. Może jest uzyskać także osoba będąca absolwentem KIS oraz CIS. Interesant nie może posiadać żadnej pracy zarobkowej. Nie można również pobierać funduszy pielęgnacyjnych, które wypływają z opieki nad niepełnosprawnymi. 

Urząd Pracy Nakło nad Notecią rejestracja

W instytucji, którą jest Urząd Pracy Nakło nad Notecią rejestracja, jest możliwa do wykonania na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest realizacja jej podczas osobistej wizyty w placówce. Drugim, łatwiejszym sposobem jest rejestracja elektroniczna. Aby ją wykonać, petenci muszą przez stronę internetową złożyć wymagany wniosek. Do niego obowiązkowo trzeba dołączyć skany ważnych dokumentów w tym dyplomu ukończenia szkoły. Na końcu rejestracji koniecznością jest złożenie podpisu elektronicznego. 

Urząd Pracy Nakło staże

Możliwe do odbycia w instytucji Urząd Pracy Nakło staże są szansą na zdobycie doświadczenie, a także poprawę swoich umiejętności praktycznych. Osoba w trakcie stażu dostaje miesięczne stypendium. Czas jego trwania zależy od decyzji pracodawcy. Może on wynosić od 3 do 6 miesięcy. Warto wiedzieć, że jeśli pracodawca będzie zadowolony z wykonywanej pracy, może zaoferować dalszą współpracę. Każda osoba mają taką szansę powinna z niej skorzystać. 

Liczba wyświetleń: 1035Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS