Urząd Skarbowy Nidzica – US w Nidzicy

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Skarbowy Nidzica kontakt, godziny otwarcia, numer konta. Jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Skarbowym w Nidzicy? US Nidzica telefon, adres.

Kontakt Urząd Skarbowy Nidzica

Adres: ul. Żeromskiego 11, 13-100 Nidzica

Telefon: (89) 523 18 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Nidzica

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Nidzicy

Na terenie miasta Nidzica Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Nidzicy prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Nidzicy zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Nidzicy można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Nidzica kontakt

Jednym z możliwych sposobów kontaktu z Urzędem Skarbowym w Nidzicy jest przesłanie wiadomości elektronicznej na podany adres e-mail. W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego formularza, ten sposób komunikacji może okazać się pomocny. Urząd Skarbowy Nidzica kontakt umożliwia również telefonicznie, z numerem dostępnym w godzinach pracy placówki. Centrala telefoniczna US w Nidzicy jest przeznaczona do potrzeb podatników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Nidzicy

Aby skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Nidzicy, poza obsługiwanymi kanałami kontaktu, warto poznać także harmonogram pracy placówki. Urząd Skarbowy Nidzica godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb petentów i udostępnia wszystkie potrzebne formularze online. Rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana, aby uzyskać pomoc w Urzędzie Skarbowym w Nidzicy.

Urząd Skarbowy Nidzica numer konta

Aby opłacić swoje należności podatkowe, należy skorzystać z indywidualnych numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Nidzicy. Te numery kont są dostępne na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w Nidzicy, wraz z odpowiednimi dopiskami, które pozwolą na uporządkowanie formalności. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie opłaty należy przesyłać na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Nidzica

Liczba wyświetleń: 72Wyszukaj dodatkowe informacje: