Urząd Pracy Nidzica

PUP Nidzica – Powiatowy Urząd Pracy Nidzica

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: warmińsko-mazurskie

PUP Nidzica – Powiatowy Urząd Pracy Nidzica

Urząd Pracy Nidzica godziny otwarcia, adres, numer telefonu, kontakt, e-mail. PUP Nidzica dofinansowanie, rejestracja, oferty pracy, praca, pracownicy, dotacje

PUP Nidzica oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Nidzica udostępnia różnorodne oferty pracy. Można w tej instytucji uzyskać zatrudnienie w niemal wszystkich branżach. Warto wiedzieć, że PUP Nidzica oferty pracy umieszcza na głównej stronie internetowej. Propozycje zatrudnienia dodawane są codziennie. Zainteresowane osoby mogą odbyć osobiste spotkanie z doradcą zawodowym. W czasie jego trwania petenci będą mieli przedstawione oferty pracy, które zostały wybrane dla nich indywidualnie, patrząc na ich wykształcenie, a także umiejętności i zainteresowania. 

Praca Nidzica Urząd Pracy 

Urząd Pracy Nidzica obsługiwany jest wyłącznie przez osoby, które posiadają wymagane wykształcenie, a także szeroki zakres różnych umiejętności. Obowiązkiem jest również posiadanie dużego doświadczenia zawodowego. Praca Nidzica Urząd Pracy polega głównie na bezpośredniej obsłudze interesanta. Pracownicy tej jednostki dokonują rejestracji oraz wyrejestrowywania osób, wprowadzają dane do systemu, przyjmują oraz rozpatrują wnioski, a także udzielają pomocy i wsparcia osobom bezrobotnym. 

Urząd Pracy Nidzica dotacje

Należy pamiętać, że osoby, które chcą uzyskać Urząd Pracy Nidzica dotacje, muszą w tym celu złożyć wymagany wniosek. O dofinansowanie z Powiatowego Urzędu Pracy w Nidzicy mogą się interesanci, którzy nie posiadają zatrudnienia, nie kształcą się w trybie stacjonarnym oraz nie szkolą się i w ostatnich czterech tygodniach nie brali udziału w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych. Aby uzyskać dotacje, nie można również pobierać środków pielęgnacyjnych, które wypływają z realizowania opieki nad niepełnosprawną osobą. 

Urząd Pracy Nidzica kontakt

Z jednostką Urząd Pracy Nidzica kontakt zdalny  uzyskać można, dzwoniąc pod dany numer telefonu. Interesanci mogą również przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warto wiedzieć, że Powiatowy Urząd Pracy Nidzica kontaktuje się z petentem zdalnie oraz osobiście wyłącznie w czasie godzin urzędowania. 

Numer telefonu do Urzędu Pracy Nidzica to: 896250130
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Nidzica adres: ul. Traugutta 23, 13-100 Nidzica

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 7:30-15:30
  • Wtorek: 7:30-15:30
  • Środa: 7:30-15:30
  • Czwartek: 7:30-15:30
  • Piątek: 7:30-15:30
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 689Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS