Urząd Skarbowy Olecko – US w Olecku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Skarbowy Olecko – US w Olecku

Urząd Skarbowy Olecko kontakt, godziny otwarcia, numer konta. Jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Skarbowym w Olecku? US Olecko telefon, adres.

Urząd Skarbowy Olecko kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Olecku jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Olecko kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Olecku jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Olecku

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Olecku jest możliwy poprzez różne kanały komunikacji, w tym przez telefon, który zapewnia najszybszą możliwość uzyskania pomocy. Urząd Skarbowy Olecko kontakt umożliwia również drogą mailową, jednak w tym przypadku czas na uzyskanie odpowiedzi może być dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym. Skrzynka mailowa Urzędu Skarbowego w Olecku jest regularnie sprawdzana.

Kontakt Urząd Skarbowy Olecko

Adres: ul. Wojska Polskiego 7, 19-400 Olecko

Telefon: (87) 629 42 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Olecko:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Olecku

Urząd Skarbowy w Olecku jest instytucją odpowiedzialną za pobór podatków, obsługę podatników oraz przeprowadzanie kontroli i egzekucji podatkowych na terenie miasta. Posiada on swoją stacjonarną siedzibę, która jest otwarta dla interesantów we wszystkie dni robocze.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Olecku należy również:

  • Wsparcie podatników, udzielanie porad dotyczących wymaganych do uiszczenia opłat
  • Pobieranie podatków
  • Rejestracja podatników
  • Przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Olecku podatnicy mogą złożyć różne druki podatkowe, takie jak PIT-37, PCC-3 czy SD Z2.

Urząd Skarbowy Olecko zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Olecku kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Olecko przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Olecko zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Olecko

Liczba wyświetleń: 363Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS