Urząd Pracy Olecko

PUP Olecko – Powiatowy Urząd Pracy Olecko

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: warmińsko-mazurskie

PUP Olecko – Powiatowy Urząd Pracy Olecko

Urząd Pracy Olecko godziny otwarcia, numer telefonu, adres, kontakt. PUP Olecko dofinansowanie, oferty pracy, praca, staże, kursy, szkolenia, rejestracja

Urząd Pracy Olecko kontakt

Z jednostką Urząd Pracy Olecko kontakt zdalny uzyskać można, dzwoniąc pod dany numer telefonu. Interesanci mogą również przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warto wiedzieć, że Powiatowy Urząd Pracy Olecko kontaktuje się z petentem zdalnie oraz osobiście wyłącznie w czasie godzin urzędowania. 

Urząd Pracy Olecko numer telefonu: 87 520 30 78, 87 520 25 33
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Olecko adres: ul. Armii Krajowej 30, 19-400 Olecko

Urząd Pracy Olecko godziny otwarcia

Należy pamiętać, że placówka Urząd Pracy Olecko godziny otwarcia ma inne niż godziny przyjmowania zainteresowanych osób. W weekendy Powiatowy Urząd Pracy Olecko jest zamknięty. Istnieje możliwość dokonania wcześniejszej rezerwacji terminu w przypadku planowania wizyty osobistej. Pozwoli to uniknąć długotrwałego czekania w kolejce.

Urząd Pracy Olecko godziny pracy:

 • Poniedziałek: 7:30-15:30
 • Wtorek: 7:30-15:30
 • Środa: 7:30-15:30
 • Czwartek: 7:30-15:30
 • Piątek: 7:00-15:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte 

Godziny przyjmowania interesantów:

 • Poniedziałek: 8:00-14:00
 • Wtorek: 8:00-14:00
 • Środa: 8:00-14:00
 • Czwartek: 8:00-14:00
 • Piątek: 8:00-14:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte 

PUP Olecko oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Olecko analizuje rynek pracy oraz stara się zminimalizować stopę bezrobocia. Instytucja pomaga bezrobotnym osobom uzyskać poszukiwane zatrudnienie. W tym celu PUP Olecko oferty pracy udostępnia na głównej stronie internetowej. Każdy interesant ma do nich wgląd. W jednostce Urząd Pracy Olecko oferty pracy dotyczą praktycznie każdej branży, więc każdy jest w stanie znaleźć coś, co mogłoby go zainteresować. PUP Olecko oferty pracy, których ważność już wygasa, usuwa ze strony, aby pozostawić na niej wyłącznie aktualne propozycje. Przegląd ofert dotyczących zatrudnienia, możliwy jest również podczas spotkania z doradcą zawodowym. Jest ono możliwe wyłącznie po dokonaniu rejestracji w PUP Olecko jako osoba bezrobotna. 

PUP Olecko szkolenia, kursy, staże 

Jednostka PUP Olecko szkolenia, kursy oraz staże również proponuje osobom bezrobotnym. Odbycie oferowanego przez Powiatowy Urząd Pracy Olecko stażu pozwala uzyskać doświadczenie zawodowe, na które pracodawcy zwracają szczególną uwagę w procesie rekrutacji. Dzięki niemu można podwyższyć kwalifikacje oraz poprawić umiejętności praktyczne. 

PUP Olecko praca

Realizowana przez PUP Olecko praca w głównej mierze polega na bezpośredniej obsłudze interesanta. W instytucji, którą jest Urząd Pracy Olecko pracownicy, dokonują rejestracji oraz wyrejestrowania osób, wprowadzają dane do systemu. Do ich zadań należy również wsparcie osób bezrobotnych w szczególności tych, które tego potrzebują. Zatrudnione w tej jednostce osoby również przyjmują oraz rozpatrują wnioski. Aby profesjonalnie wykonywać pracę w Powiatowym Urzędzie Pracy Olecko, niezbędne jest posiadanie wymaganego wykształcenia, wysokich kwalifikacje, a także szerokiego zakresu umiejętności. 

Urząd Pracy Olecko rejestracja

W placówce Urząd Pracy Olecko rejestracja jest możliwa do zrealizowania na dwa sposoby. Jednym z nich jest dokonanie jej w czasie osobistej wizyty w urzędzie. Drugim sposobem jest rejestracja elektroniczna. Zdalna forma rejestracji jest o wiele szybsza oraz wygodniejsza. Aby tego dokonać, należy złożyć odpowiedni wniosek wraz ze skanem wszystkich niezbędnych dokumentów. Cała procedura powinna zostać zakończona złożeniem podpisu elektronicznego. 

Urząd Pracy Olecko dofinansowanie

Należy pamiętać, że osoby, które chcą uzyskać w Urząd Pracy Olecko dofinansowanie, muszą w tym celu złożyć wymagany wniosek. O dotacje z Powiatowego Urzędu Pracy Olecko ubiegać mogą się petenci, którzy nie posiadają zatrudnienia, nie kształcą się w trybie stacjonarnym oraz nie szkolą się i w ostatnich 4 tygodniach nie brali udziału w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych. Aby uzyskać dotacje, nie można również pobierać środków pielęgnacyjnych wynikających z opieki nad niepełnosprawną osobą. 

Liczba wyświetleń: 994Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS