Urząd Skarbowy Ostróda

Urząd Skarbowy w Ostródzie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Skarbowy w Ostródzie

Urząd Skarbowy Ostróda godziny otwarcia, telefony, adres siedziby. Licytacje komornicze w Urzędzie Skarbowym w Ostródzie. Deklaracja PIT.

Urząd Skarbowy Ostróda

Urząd Skarbowy Ostróda (US Ostróda) znajduje się na ul. Olsztyńskiej 5b. Placówka obsługuje wszystkich klientów w odpowiednim dla siebie zakresie obowiązków. Wybierając się do placówki, jaką jest Urzad Skarbowy Ostróda (US Ostróda) należy wiedzieć czym dokładnie zajmuje się określona jednostka. W tym przypadku jest to:

 • rozliczanie podatków
 • kontrolowanie wszystkich spraw skarbowych
 • ewidencja podatników
 • nakładanie kar skarbowych
 • i inne

Urząd Skarbowy Ostróda kontakt

Wszelki kontakt z placówką jest realizowany przez drogę telefoniczną i mailową. Istnieje wiele numerów telefonów, przez które istnieje możliwość skontaktowania się z pracownikami placówki.  W przypadku łączności się z urzędem za pomocą maila należy pamiętać, by wiadomość miała odpowiednią formę i konkretne informacje. Zawiadomienie powinno być zaopatrzone w imię i nazwisko adresata, konkretny adres, temat i opis przedmiotu wiadomości. Zaleca się skorzystanie z poniższych danych teleadresowych. Urząd Skarbowy Ostróda numer konta udostępnia do przeprowadzenia należytych opłat. 

Urząd Skarbowy Ostróda adres: ul. Olsztyńska 5b; 14-100 Ostróda 
Urząd Skarbowy Ostróda telefon:

Wizyta 896 407 186
Komórka wierzycielska 896 407 121
PIT 896 407 155
VAT 896 407 142
Spadki/darowizny 896 407 158
Rejestracja podatników 896 407 192
Egzekucja administracyjna 896 407 115
Rachunkowość podatkowa 896 407 129
Telefony w Urzędzie Skarbowym w Ostródzie

Urząd Skarbowy Ostróda godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 08:00-18:00
 • Wtorek: 08:00-15:00
 • Środa: 08:00-15:00
 • Czwartek: 08:00-15:00
 • Piątek: 08:00-15:00

Licytacje komornicze Urząd Skarbowy Ostróda

Licytacje komornicze Urząd Skarbowy Ostróda przeprowadza w formie ustnej. Licytacji podlegają  zazwyczaj przedmioty skonfiskowane przez komorników. Aby przystąpić do licytacji, należy wpłacić wadium, które ma wartość jednej dziesiątej licytowanego przedmiotu. W innym przypadku nie ma możliwości wzięcia udziału w aukcji. Jeśli zostanie dokonany zakup np. nieruchomości w mniejszej kwocie niż wartość wadium, wtedy reszta zostaje zwrócona. Licytacja polega na podawaniu cen wywoławczych. Jeśli znajduje się wiele chętnych, cena z każdą rundą zostaje podwyższana aż do momentu, w którym pozostanie jeden zainteresowany. 

Urząd Skarbowy Ostróda PIT

W Urzędzie Skarbowym w Ostródzie można rozliczać deklaracje PIT. Podatnicy są zobowiązani do złożenia wniosku z całorocznymi dochodami w określonym przez Urząd terminie, który nie ulega wydłużeniu. Rozliczenia można dokonać w formie elektronicznej i papierowej. Należy pamiętać, że osoby prowadzące działalność gospodarczą będą wypełniały trochę inną deklarację niż osoby nieprowadzące działalności. W przypadku nurtujących pytań zaleca się dzwonić na infolinie urzędu skarbowego. Wszystkie istotne, a zarazem szczegółowe informacje są zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w Ostródzie.

Liczba wyświetleń: 969Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS