Urząd Skarbowy Pińczów – US w Pińczowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Skarbowy Pińczów – US w Pińczowie

Urząd Skarbowy w Pińczowie godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Skarbowy Pińczów druki do pobrania, rozliczenie deklaracji online.

Pińczów Urząd Skarbowy kontakt

Kanały kontaktu wspierane przez Urząd Skarbowy w Pińczowie to połączenie telefoniczne oraz konwersacja drogą mailową. Urząd Skarbowy Pińczów kontakt prowadzi w czasie godzin otwarcia. Warto pamiętać, że telefon Urzędu Skarbowego w Pińczowie jest formą przygotowaną dla osób pilnie potrzebujących uzyskać wsparcie pracowników. W przypadku gdy zapytanie nie wymaga natychmiastowej odpowiedzi lub jest bardzo rozbudowane, zaleca się kontakt drogą mailową.

Godziny otwarcia US Pińczów

We wszystkie dni robocze Urząd Skarbowy Pińczów działa i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Planując wizytę w US Pińczów, zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Pińczowie ustalono odpowiednio, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Pińczów

Adres: ul. Grodziskowa 1, 28-400 Pińczów

Telefon: 41 35 72 603, 41 35 73 336

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Pińczów:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Pińczowie

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Pińczów – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Pińczowa ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Pińczowie został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Pińczowie podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Pińczów stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Pińczów zwrot podatku

Zwrot nadpłaty podatku Urząd Skarbowy Pińczów wypłaca podatnikom w zależności od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Osoby które zdecydowały się na tradycyjną formę przekazania dokumentów mogą spodziewać się, że Urząd Skarbowy Pińczów zwrot podatku prześle w terminie do 3 miesięcy. W przypadku gdy petent złożył deklaracje online Urząd Skarbowy w Pińczowie zwrot podatku prześle w ciągu 45 dni.

Mapa Urząd Skarbowy Pińczów

Liczba wyświetleń: 315



Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS