Urząd Skarbowy Pisz – US w Piszu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Skarbowy Pisz – US w Piszu

Kontakt z Urzędem Skarbowym w Piszu – telefon, numer. Urząd Skarbowy Pisz godziny otwarcia, rezerwacje wizyt. Aktualny adres Urzędu Skarbowego w Piszu

Urząd Skarbowy Pisz kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Skarbowym w Piszu jest skorzystanie z numeru telefonu podanego na stronie internetowej placówki. US Pisz kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy. Dodatkowo, podatnicy mogą skorzystać z infolinii KAS pod numerem 801 055 055 udzielającej wsparcia w zakresie spraw podlegających Urzędowi Skarbowemu w Piszu.

Urząd Skarbowy Pisz kontakt umożliwia również poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na odpowiedni adres, podatnicy mogą uzyskać potrzebne informacje w krótkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Piszu odpowiadają na wiadomości przygotowane zgodnie odpowiednio według ustawy dot. korespondencji z instytucjami publicznymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Piszu

Urząd Skarbowy Pisz działa we wszystkie dni robocze, prowadząc zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Przed planowaniem wizyty w US Pisz zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Piszu zostały ustalone tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Pisz

Adres: ul. Okopowa 2, 12-200 Pisz

Telefon: (87) 423 35 16, (87) 425 20 00

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Pisz:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Piszu

Urząd Skarbowy w Piszu jest odpowiedzialny za zbieranie podatków oraz innych opłat publicznych. Do zadań Urzędu Skarbowego w Piszu zalicza się również przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie porad podatkowych oraz rozpatrywanie skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Pisz Urząd Skarbowy jest odpowiednim miejscem do uiszczenia opłat i podatków. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Piszu dostępny jest na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Pisz PIT

Do zadań Urzędu Skarbowego w Piszu zalicza się również naliczenie i pobór należności w ramach podatku od osób fizycznych PIT. Osoby zobowiązane do uiszczenia płatności mogą zrobić to w Urzędzie Skarbowym w Piszu. Sprawy związane z PIT Urząd Skarbowy Pisz obsługuje poprzez wyspecjalizowany wydział wewnętrzny. 

Mapa Urząd Skarbowy Pisz

Liczba wyświetleń: 302Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS