Urząd Pracy Pisz

PUP Pisz – Powiatowy Urząd Pracy Pisz

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: warmińsko-mazurskie

PUP Pisz – Powiatowy Urząd Pracy Pisz

Urząd Pracy Pisz godziny otwarcia, numer telefonu, kontakt, adres, e-mail. PUP Pisz dofinansowanie, praca, oferty pracy, rejestracja, staże, kursy, szkolenia

PUP Pisz oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Pisz działa głównie w celu walki z bezrobociem. Urząd Pracy Pisz analizuje rynek pracy i oferuje pomoc osobom, które poszukują zatrudnienia. PUP Pisz oferty pracy zamieszcza na głównej stronie internetowej. Urząd Pracy Pisz oferty pracy udostępnia bardzo różnorodne, niemal z każdej dziedziny zawodowej. Te, których ważność wygasła lub zostały zarezerwowane przez interesantów, zostają usuwane ze strony, aby pozostawić na niej wyłącznie aktualności. Przegląd ofert dotyczących zatrudnienia, osoby bezrobotne mogą zrealizować również podczas osobistego spotkania z doradcą zawodowym. Jednostka w swojej ofercie posiada również staże, kursy oraz szkolenia. Dają one możliwość dobycie doświadczenia zawodowego, dzięki któremu w przyszłości interesant osiągnie lepszą pozycję na rynku pracy. 

Praca PUP Pisz

Warto wiedzieć, że praca PUP Pisz polega głównie na rejestracji oraz wyrejestrowywaniu osób, wprowadzaniu danych do systemu, przyjmowaniu oraz rozpatrywaniu wniosków. Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy Pisz zajmują się w głównej mierze bezpośrednią obsługą interesanta. Instytucja finansuje, a także organizuje różnego rodzaju kursy i szkolenia. Wszystkie zatrudnione w Urzędzie Pracy Pisz osoby posiadają wymagane wykształcenie, wysoką kulturę osobistą oraz szeroki zakres umiejętności, które są niezbędne do wykonywania pracy w tym zawodzie. Petenci, którzy zainteresowani są pracą w tej placówce, powinni wiedzieć, że Urząd Pracy Pisz oferty pracy w czasie prowadzenia rekrutacji odnośnie zatrudnienia umieszcza na stronie internetowej.

PUP Pisz dofinansowanie

Możliwe do uzyskania w PUP Pisz dofinansowanie jest przeznaczone na założenie własnej działalności gospodarczej. Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą otrzymać dotacje, muszą obowiązkowo posiadać status osoby bezrobotnej. Powiatowy Urząd Pracy Pisz udziela dofinansowanie petentom, którzy nie realizują żadnej innej pracy zarobkowej ani nie pobierają pielęgnacyjnych funduszy wynikających z opieki nad osobami niepełnosprawnymi. Może je także uzyskać osoba, która jest absolwentem KIS oraz CIS. Zabronione jest składanie drugiego wniosku w innym urzędzie. 

Urząd Pracy Pisz rejestracja

W jednostce Urząd Pracy Pisz rejestracja jest możliwa do zrealizowania w tradycyjny sposób, czyli podczas osobistej wizyty w placówce oraz zdalnie. Rejestracja elektroniczna jest bardzo łatwa do wykonania. W tym celu interesanci powinni złożyć wymagany wniosek przez stronę internetową a wraz z nim skany wszystkich niezbędnych dokumentów oraz świadectwo ukończenia szkoły. Na końcu petent powinien złożyć podpis elektroniczny. Warto wiedzieć, że zarejestrowanie się w PUP Pisz jako osoba bezrobotna umożliwia zdobycie ubezpieczenia zdrowotnego. 

Urząd Pracy Pisz kontakt

Instytucja, którą jest Urząd Pracy Pisz kontakt zdalny oraz osobisty umożliwia interesantom wyłącznie w czasie godzin otwarcia. Zainteresowane osoby zdalnie mogą skontaktować się z Urzędem Pracy Pisz za pomocą numeru telefonu. Istnieje również możliwość, przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. 

Urząd Pracy Pisz numer telefonu: 87 42 52 430, 87 42 52 440
Adres e-mail: [email protected] 

Urząd Pracy Pisz adres: ul. Zagłoby 2, 12-200 Pisz

Urząd Pracy Pisz godziny otwarcia

W placówce Urząd Pracy Pisz godziny otwarcia różnią się od godzin, w jakich przyjmowane są zainteresowane osoby. Jednostka otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. Petenci przyjmowani są od 7:30 do 14:00. Jeśli planowana jest do odbycia wizyta osobista w PUP Pisz, można dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, co umożliwi uniknięcia niechcianej kolejki.

PUP Pisz godziny urzędowania:

 • Poniedziałek: 7:00-15:00
 • Wtorek: 7:00-15:00
 • Środa: 7:00-15:00
 • Czwartek: 7:00-15:00
 • Piątek: 7:00-15:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

Godziny przyjmowania interesantów:

 • Poniedziałek: 7:30-14:00
 • Wtorek: 7:30-14:00
 • Środa: 7:30-14:00
 • Czwartek: 7:30-14:00
 • Piątek: 7:30-14:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 810Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS