Urząd Skarbowy Płońsk – US w Płońsku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Płońsk numer telefonu, godziny otwarcia, e-mail. Płońsk Urząd Skarbowy numery kont bankowych. Kontakt z US Płońsk, adres placówki.

Kontakt Urząd Skarbowy Płońsk

Adres: ul. Spółdzielcza 2, 09-100 Płońsk

Telefon: 23 662 04 00, 23 662 04 99

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Płońsk

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Płońsku

Urząd Skarbowy w Płońsku jest odpowiedzialny za pobór podatków na rzecz państwa, a także między innymi za rozwiązywanie spraw związanych z egzekucją administracyjną i kasami fiskalnymi. Jest to instytucja skierowana nie tylko do mieszkańców Płońska, ale także do osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Płońsku można znaleźć na jego stronie internetowej.

Urząd Skarbowy Płońsk kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z US Płońsk jest wykorzystanie udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Obecnie Urząd Skarbowy Płońsk kontakt drogą elektroniczną obsługuje w przypadku gdy wiadomość mailowa zawiera temat, a także dane nadawcy – imię, nazwisko, adres.

Dodatkowym sposobem na uzyskanie kontakt z Urzędem Skarbowym w Płońsku jest połączenie telefoniczne. Podany numer kontaktowy jest obsługiwany przez pracowników centrali. Numer Urzędu Skarbowego w Płońsku obsługiwany jest w godzinach działania placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Płońsku

Urząd Skarbowy Płońsk godziny otwarcia ustalił indywidualnie zgodnie z potrzebami petentów. Warto poznać harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Płońsku przed osobistą wizytą w instytucji. Dodatkowo należy pamiętać o wymogu rezerwacji wizyt stacjonarnych w US w Płońsku. 

Urząd Skarbowy Płońsk druki i formularze

Oczywiście Urząd Skarbowy Płońsk posiada przygotowane wszystkie potrzebne druki dla petentów, które są dostępne zarówno w siedzibie placówki, jak i online na stronie internetowej. Petenci mogą również skorzystać z ePUAP, aby zrealizować formalności online i automatycznie przesłać potrzebne druki i formularze do Urzędu Skarbowego w Płońsku, co pozwala uniknąć konieczności stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Płońsk

Liczba wyświetleń: 86Wyszukaj dodatkowe informacje: