Urząd Skarbowy Poddębice – US w Poddębicach

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: łódzkie

Urząd Skarbowy Poddębice – US w Poddębicach

Jak skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Poddębicach? Aktualny adres US Poddębice, kontakt. Urząd Skarbowy w Poddębicach godziny otwarcia, telefony.

Urząd Skarbowy Poddębice kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Poddębicach jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Poddębice. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Poddębice kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Poddębicach. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Poddębicach

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Poddębicach są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Poddębice muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Poddębice godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Kontakt Urząd Skarbowy Poddębice

Adres: ul. Narutowicza 12, 99-200 Poddębice

Telefon: +48 43 678 77 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Poddębice:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Poddębicach

Urząd Skarbowy w Poddębicach jest odpowiedzialny za zbieranie podatków oraz innych opłat publicznych. Do zadań Urzędu Skarbowego w Poddębicach zalicza się również przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie porad podatkowych oraz rozpatrywanie skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Poddębice Urząd Skarbowy jest odpowiednim miejscem do uiszczenia opłat i podatków. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Poddębicach dostępny jest na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Poddębice zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Poddębicach kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Poddębice przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Poddębice zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Poddębice

Liczba wyświetleń: 323Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS