Urząd Skarbowy Przasnysz – US w Przasnyszu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Przasnysz – US w Przasnyszu

Urząd Skarbowy w Przasnyszu godziny otwarcia. Urząd Skarbowy Przasnysz kontakt dla podatników – telefon, e-mail. Zwrot podatku Urząd Skarbowy Przasnysz.

Urząd Skarbowy Przasnysz kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Przasnyszu jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Przasnysz. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Przasnysz kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Przasnyszu. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Przasnyszu

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Przasnyszu są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Przasnysz muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Przasnysz godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Kontakt Urząd Skarbowy Przasnysz

Adres: ul. Świerkowa 3, 06-300 Przasnysz

Telefon: 29 752 26 62,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Przasnysz:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Przasnyszu

Urząd Skarbowy w Przasnyszu jest instytucją odpowiedzialną za pobór podatków, obsługę podatników oraz przeprowadzanie kontroli i egzekucji podatkowych na terenie miasta. Posiada on swoją stacjonarną siedzibę, która jest otwarta dla interesantów we wszystkie dni robocze.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Przasnyszu należy również:

  • Wsparcie podatników, udzielanie porad dotyczących wymaganych do uiszczenia opłat
  • Pobieranie podatków
  • Rejestracja podatników
  • Przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Przasnyszu podatnicy mogą złożyć różne druki podatkowe, takie jak PIT-37, PCC-3 czy SD Z2.

Urząd Skarbowy Przasnysz numer konta

Urząd Skarbowy w Przasnysz jest odpowiedzialny głównie za pobór podatków, dlatego posiada indywidualne numery kont bankowych. Aby opłacić należności podatkowe, należy dokonać przelewu na odpowiedni numer konta Urzędu Skarbowego w Przasnyszu. Numery tych kont oraz odpowiednie dopiski związane z rodzajem opłat znajdują się na stronie internetowej Urzędu Skarbowego. Nie wszystkie opłaty podatkowe powinny być przekazane na ten sam rachunek, dlatego ważne jest, aby skorzystać z odpowiedniego numeru konta.

Mapa Urząd Skarbowy Przasnysz

Liczba wyświetleń: 367Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS