Urząd Skarbowy Przysucha – US w Przysusze

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Przysucha – US w Przysusze

Numery kont Urząd Skarbowy Przysucha. Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Przysusze – telefon, adres, e-mail. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Przysusze.

Urząd Skarbowy Przysucha kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Przysusze jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Przysucha kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Przysusze dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Przysucha kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Przysusze udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Przysusze

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Przysusze jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Przysucha to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Kontakt Urząd Skarbowy Przysucha

Adres: ul. Szkolna 7, 26-400 Przysucha

Telefon: 48 675 20 76, 48 675 20 77

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Przysucha:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Przysusze

Instytucją jaką odpowiada za pobieranie podatków w Przysusze jest Urząd Skarbowy Przysucha. Jako iż w Polsce Urzędu Skarbowe posiadają konkretne zasięgi terytorialne, również Urząd Skarbowy Przysucha obsługuje petentów zamieszkujących dany obszar. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Przysusze został ustalony przez naczelnika.

W mieście Przysucha Urząd Skarbowy składa się z działów, referatów, a także jedno i wieloosobowych stanowisk. Zatrudnieni w Urzędzie Skarbowym w Przysusze dokładają wszelkich starań aby pomóc podatnikom w realizacji formalności.

Urząd Skarbowy Przysucha zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Przysusze kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Przysucha przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Przysucha zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Przysucha

Liczba wyświetleń: 345Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS