Urząd Skarbowy Radziejów – US w Radziejowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Skarbowy Radziejów – US w Radziejowie

Urząd Skarbowy Radziejów godziny otwarcia placówki, spis telefonów, adres. Rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym w Radziejowie. Numery kont US Radziejów.

Urząd Skarbowy Radziejów kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Radziejowie jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Radziejów. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Radziejów kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Radziejowie. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Radziejowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Radziejowie są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Radziejów muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Radziejów godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Kontakt Urząd Skarbowy Radziejów

Adres: ul. Rolnicza 6, 88-200 Radziejów

Telefon: 54 414 84 00, 54 414 84 42

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Radziejów:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Radziejowie

Urząd Skarbowy Radziejów jest jednostką należącą do Krajowej Administracji Skarbowej. Trzeba wspomnieć, że jest on odpowiedni nie tylko dla mieszkańców Radziejowa ale również okolicznych powiatów. Dokładny zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Radziejowie został udostępniony przez naczelnika na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Radziejów druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Radziejowie druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Radziejów druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Radziejowie online.

Mapa Urząd Skarbowy Radziejów

Liczba wyświetleń: 363Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS