PUP Radziejów

Urząd Pracy w Radziejowie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Pracy w Radziejowie

PUP Radziejów dostępne oferty pracy dla zarejestrowanych. Kontakt, adres, godziny otwarcia jednostki, numery telefonów Powiatowego Urzędu Pracy w Radziejowie.

PUP Radziejów oferty pracy

W Powiatowym Urzędzie Pracy Radziejów oferty pracy dotyczą w większości przypadków dostępnych stanowisk pracy z terytorium powiatu radziejowskiego (praca Radziejów i okolice PUP). Urząd Pracy Radziejów oferty pracy umieszcza każdorazowo między innymi w Centralnej Bazie Ofert Pracy, gdzie każda osoba bezrobotna i poszukująca pracy może samodzielnie wyszukiwać propozycji zatrudnienia przez istniejące na platformie filtry wyszukiwania. Wszystkie pozycje są także dostępne bezpośrednio w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Radziejowie. Oferty pracy PUP Radziejów dopasowując do zarejestrowanego w jego bazie petenta ofertę, bierze pod uwagę jego doświadczenie, umiejętności i wykształcenie, dzięki czemu każdy interesant jest zadowolony z proponowanej mu opcji. Oferty pracy Radziejów PUP pozyskuje ze współpracy z potencjalnymi pracodawcami zatrudniającymi we własnych działalnościach nowe osoby.

Urząd Pracy Radziejów staże

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie zajmuje się również organizacja staży dla osób poszukujących pracy i bezrobotnych. Są one zazwyczaj finansowane ze środków EFS. Urząd Pracy Radziejów staże przyznaje po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku w szczególności osobom zarejestrowanym w PUP Radziejów. Należy również pamiętać, że podczas składania wniosku powinno spełniać się wszystkie wymagania wyznaczone przez Radziejów PUP m.in.:

  • należy być osobą zarejestrowaną
  • należy uczęszczać na obowiązkowe wizyty w urzędzie

Staże trwają do 12 miesięcy dla petentów, którzy nie ukończyli jeszcze 30 roku życia. Natomiast okres trwania stażu przypada na 6 miesięcy dla pozostałych bezrobotnych.  

Urząd Pracy Radziejów kontakt

PUP Radziejów w godzinach swojej pracy przyjmuje petentów pochodzących głównie z terenu powiatu radziejowskiego, w którego skład wchodzą gminy takie jak: Gmina Piotrków Kujawski, Gmina Osięciny, Gmina Topólka, Gmina Dobre, Gmina Bytoń oraz Miasto Radziejów, Gmina Radziejów. Główna siedziba instytucji, jaką jest Urząd Pracy Radziejów, znajduje się na ul. Kościuszki 20/22. Urząd Pracy Radziejów kontakt umożliwia dzięki dostępnym do użytku numerom telefonu, poczty e-mail oraz formularzowi kontaktowemu. Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Radziejowie przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków we wtorki w godzinach: 08:00-12:00. Przed wizytą w jego gabinecie należy wcześniej umówić się na wizytę w sekretariacie placówki. 

PUP Radziejów adres: ul. Kościuszki 20/22, 88-200 Radziejów

PUP Radziejów telefon:  54 285 29 91

PUP Radziejów NIP: 889 12 48 443    
REGON: 910933316   

E-mail: [email protected] 

Urząd Pracy Radziejów godziny otwarcia: 

Poniedziałek07:30-15:30
Wtorek07:30-15:30
Środa07:30-15:30
Czwartek07:30-15:30
Piątek07:30-15:30
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne

Liczba wyświetleń: 849Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS